WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Koszulka T-Shirt Mikrotik XXL

Producent: MikroTik

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Koszulka "MikroTik" w rozmiarze XXL.

Szerokość:
64,0 cm
Długość:
79,0 cm

Szerokość - pod pachami, wymiar od krawędzi do krawędzi odzieży tuż pod rękawami.
Długość - od najwyższego punktu łopatki do dolnej krawędzi odzieży.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5, TP-Link WA5210G z regulacją kąta nachylenia anteny ±10°

7,13 zł z VAT 5,80 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i czterema wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

13,53 zł z VAT 11,00 zł netto

szt

RouterBoard wAP (RBwAP2nD)

RouterBoard wAP (RBwAP2nD)

mały wodoodporny bezprzewodowy access point do montażu na suficie, ścianie czy słupie

Producent: MikroTik

162,29 zł z VAT 131,94 zł netto

szt

RouterBoard RB3011UiAS-RM

RouterBoard RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

654,36 zł z VAT 532,00 zł netto

szt

RouterBoard hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

RouterBoard hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

2.4/5GHz access point, 802.11ac, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB, antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)

Producent: MikroTik

183,22 zł z VAT 148,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km

Producent: MikroTik

1 277,31 zł z VAT 1 038,46 zł netto

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1490nm, 10KM, DDM (S+C49DLC10D)

729,14 zł z VAT 592,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator