WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-12V-7A-7Ah

Producent: MW Power

167,28 zł z VAT 136,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

W skład zestawu wchodzi zasilacz buforowy o maksymalnym prądzie 7A, metalowa malowana proszkowo skrzynka w której mieści się zasilacz oraz akumulator oraz zestaw kabli przyłączeniowych zakończonych konektorami.
 
Na obudowę skrzynki wyprowadzone są dwie diody sygnalizacyjne dzięki którym bez otwierania można stwierdzić, czy zasilacz pracuje na napięciu sieciowym, czy też dostarcza napięcie z akumulatora. Skrzynka zamykana jest na śrubkę. Nie jest wandaloodporna. Do montażu wewnątrz pomieszczeń.
 


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

23,69 zł z VAT 19,26 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

403,44 zł z VAT 328,00 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

6,03 zł z VAT 12,99 zł 4,90 zł netto

szt

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

SXT 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3

Producent: MikroTik

461,51 zł z VAT 375,21 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

39,22 zł z VAT 31,89 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zasilacz buforowy Mean Well PSC-60A-C 13,8V/2,8A

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-5A-7Ah

249,69 zł z VAT 203,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator