WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-12V-7A-7Ah

Producent: MW Power

167,28 zł z VAT 136,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

W skład zestawu wchodzi zasilacz buforowy o maksymalnym prądzie 7A, metalowa malowana proszkowo skrzynka w której mieści się zasilacz oraz akumulator oraz zestaw kabli przyłączeniowych zakończonych konektorami.
 
Na obudowę skrzynki wyprowadzone są dwie diody sygnalizacyjne dzięki którym bez otwierania można stwierdzić, czy zasilacz pracuje na napięciu sieciowym, czy też dostarcza napięcie z akumulatora. Skrzynka zamykana jest na śrubkę. Nie jest wandaloodporna. Do montażu wewnątrz pomieszczeń.
 


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

23,62 zł z VAT 19,20 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Kabel wykorzystywany przy budowie struktur sieciowych do montażu na zewnątrz budynków.

Producent: Seven

386,22 zł z VAT 314,00 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

12,95 zł z VAT 10,53 zł netto

szt

RouterBoard SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

RouterBoard SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

SXT 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3

Producent: MikroTik

460,04 zł z VAT 374,02 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

41,43 zł z VAT 33,68 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-R65C

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-R65C

Możliwość montażu płyt embedded firm: Mikrotik lub Alix. W zestawie akumulator 12V 7.2Ah.

Producent: MW Power

204,18 zł z VAT 166,00 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155C

Zasilacz buforowy AD-155C

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 156,55W i napięciu wyjściowym 54V/2,7A

Producent: Mean Well

185,73 zł z VAT 151,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator