WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-PC

Producent: MikroTik

1 674,83 zł z VAT 1 361,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-PC to następca CCR1009-8G-1S-PC. Urządzenie posiada 7 gigabitowych portów Ethernet, port combo Ethernet/SFP oraz port USB. CCR wyposażony został w wydajny procesor TILE-Gx9 z 9 rdzeniami, o taktowaniu 1 GHz.

W nowej wersji port SFP został zamieniony na port Combo Ethernet/SFP, aby zwiększyć możliwości zastosowania urządzenia. Wspierana jest również prędkość 100 Mb/s na wkładce SFP (100BASE-LX/100BASE-SX/100BASE-BX), a nie tylko 1,25 Gb/s. CCR1009-7G-1C-PC nie jest wyposażony w chip przełączający (switch-chip), każdy z portów Ethernet działa teraz niezależnie i jest podłączony bezpośrednio do procesora. Dzięki temu udało się zwiększyć przepustowość z 6 Gb/s do 8 Gb/s.

Oferowany produkt jest chłodzony pasywnie, zamknięty został w niewielkiej obudowie typu desktop, ale w zestawie dołączono odpowiednie uszy umożliwiające montaż w szafie Rack 19". Urządzenie może być zasilane przez wtyk DC lub PoE, oba źródła mogą działać redundantnie. W zestawie dołączony jest zasilacz 24 V, 2.5 A.

Najważniejsze cechy:
  • 7 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 port Combo SFP/Ethernet
  • port USB i RS232
  • procesor TILE-Gx9 (9 rdzeni, taktowanie 1 GHz)
  • 1 GB pamięci RAM
  • przepustowość 8 Gb/s
  • zasilanie przez wtyk DC lub PoE (oba źródła mogą działać redundantnie)
  • uszy umożliwiające montaż w szafie Rack 19"
  • RouterOS z licencją Level 6
CCR1009-7G-1C-PC
 
Procesor
Tilera TILE-Gx9
Ilość rdzeni procesora
9
Taktowanie
1 GHz
Pamięć RAM
1 GB
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Porty Ethernet
7 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
Porty Combo SFP/Ethernet
1
Porty USB
1 port, microUSB typ AB
(w zestawie kabel z wyjściem USB 2.0)
Port serial
RS232
Wtyk DC
Tak
Wejście PoE
Tak
Zakres napięcia wejściowego
18 - 56 V
Maksymalny pobór mocy
25 W
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie temperatury procesora
Tak
Wymiary
272 x 190 x 47 mm
Waga
892 g
System operacyjny
RouterOS level 6

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami

0,50 zł z VAT 0,41 zł netto

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

158,12 zł z VAT 128,55 zł netto

szt

MikroTik DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacDr3)

MikroTik DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacDr3)

Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna ze standardem 802.11ac, 30dBm

Producent: MikroTik

616,16 zł z VAT 500,94 zł netto

szt

TP-Link T1600G-28PS

TP-Link T1600G-28PS

Gigabitowy przełącznik inteligentny PoE wyposażony jest w 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 sloty combo SFP.

Producent: TP-Link

945,87 zł z VAT 769,00 zł netto

szt

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

3x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

78,14 zł z VAT 63,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

700,18 zł z VAT 569,25 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, 8GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

5 069,29 zł z VAT 4 121,37 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator