WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Producent: MikroTik

211,63 zł z VAT 172,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S to najmniejszy przełącznik MikroTika wyposażony w sloty SFP zamiast portów Ethernetowych. Posiada procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz oraz 128 MB pamięci RAM. Za uplink odpowiada gigabitowy port Combo (SFP/ Ethernet), dzięki czemu nowemu CRSowi zapewniono uniwersalność. Urządzenie posiada 5 slotów SFP, może być zasilane przez PoE lub standardowo przez wtyk DC. Zakres napięcia wejściowego: 11 - 30 V, w zestawie dołączony jest zasilacz 24 V, 0.8 A.

CRS106-1C-5S to jedno z najtańszych urządzeń oferujących aż 6 slotów SFP. Posiada system RouterOS z licencją Level 5 i umożliwia pełne zarządzanie siecią. Doskonale sprawdzi się w aktywnych sieciach światłowodowych.

Najważniejsze cechy:
  • 5 slotów SFP
  • 1 slot Combo (Ethernet / SFP)
  • procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz
  • 128 MB pamięci RAM
  • RouterOS z licencją Level 5
CRS106-1C-5S
 
Procesor
QCA8511
Taktowanie procesora
400 MHz
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
SFP
5x 1.25G slot SFP
Wsparcie DDMI
Wkładek nie ma w zestawie!
Port Combo
1 (gigabitowy Ethernet / SFP)
Wejście PoE
Tak
Zakres napięcia wejściowego
11 - 30 V DC
Maksymalny pobór mocy
11 W
Port serial
RJ45
Wymiary
114 x 137 x 29 mm
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 5

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1008D

TP-Link TL-SF1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: TP-Link

39,11 zł z VAT 31,80 zł netto

szt

Netis WF2780

Netis WF2780

Bezprzewodowy, dwupasmowy router gigabitowy AC1200. Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz, 5x gigabitowych portów.

Producent: Netis

147,60 zł z VAT 120,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,28 zł z VAT 34,37 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SG1024D

TP-Link TL-SG1024D

Niezarządzalny 24-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

297,05 zł z VAT 241,50 zł netto

szt

Zyxel ES-108A

Zyxel ES-108A

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Zyxel

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator