WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Taśma stalowa stal nierdzewna C201, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

Producent: brak danych

179,58 zł z VAT 146,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Taśma stalowa stal C201, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm. Wykonana w wygodnym opakowaniu z tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia. Taśma stosowana jest między innymi do opasek mocujących wsporniki na słupach.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Taśma stalowa stal nierdzewna C430, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

130,38 zł z VAT 106,00 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C304, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

Dozownik plastikowy do taśm stalowych M

Dozownik plastikowy do taśm stalowych M

Do przechowywania i dozowania taśm montażowych wykonanych ze stali nierdzewnej

35,30 zł z VAT 28,70 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 2,99 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,34 zł z VAT 0,28 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Światłowód ZTT 12J uniwersalny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 60m

Światłowód ZTT 12J uniwersalny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 60m

Światłowód uniwersalny z tubą ochronną, SPAN do 60m

Producent: ZTT

1,54 zł z VAT 1,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Obejma kominowa OK-43T13

105,60 zł z VAT 85,85 zł netto

szt

Obejma kominowa "7"

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator