WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Taśma stalowa stal nierdzewna C201, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

Producent: brak danych

127,92 zł z VAT 104,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Taśma stalowa stal C201, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm. Wykonana w wygodnym opakowaniu z tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia. Taśma stosowana jest między innymi do opasek mocujących wsporniki na słupach.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

10,80 zł z VAT 8,78 zł netto

szt

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

291,71 zł z VAT 237,16 zł netto

szt

TotoLink S808

TotoLink S808

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: TotoLink

36,67 zł z VAT 29,81 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-M) UniFi AP AC Mesh

406,33 zł z VAT 330,35 zł netto

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

121,50 zł z VAT 98,78 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Obejma krzyżująca maszty

19,56 zł z VAT 15,90 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C430, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator