WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link T1500G-10MPS

Producent: TP-Link

554,73 zł z VAT 451,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link T1500G-10MPS to gigabitowy przełącznik Smart wyposażony w 8 gigabitowych portów RJ45 mogących łącznie dostarczyć 116W mocy oraz w 2 sloty SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

Przełącznik T1500G-10MPS jest rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów.

Przełącznik T1500G-10MPS zapewnia 8 portów PoE zgodne ze standardami IEEE 802.3at/af i jest w stanie zasilić urządzenia zgodne z tymi standardami. Łączna moc urządzeń zasilanych przez przełącznik może wynosić 116W. Jest to wydajne i oszczędne rozwiązanie gdy chce się zasilić access pointy, kamery monitoringu, telefony IP lub inne urządzenia korzystające z technologii PoE, pozwalające jednocześnie na usunięcie dodatkowych kabli służących do zasilania urządzeń. Kompaktowy i wszechstronny T1500G-10MPS jest idealnym rozwiązaniem do dostarczenia zasilania PoE w małych i średnich sieciach firmowych.

W celu zwiekszenia ilości możliwych zastosowań przełączniki T1500G-10MPS wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, LACP oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.

Najważniejsze cechy:
  • 8 portów PoE+ zgodne ze standardami 802.3at/af, maksymalna moc całkowita podłączonych urządzeń do 116W
  • Gigabitowe porty zapewniają pełną prędkość transmisji danych
  • Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: wiązanie adresów IP-MAC-Port, listy ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, uwierzytelnianie 802.1X oraz Radius
  • Listy dostępu L2/L3/L4 QoS oraz obsługa protokołu IGMP zapewniają płynną transmisję dźwięku i przekaz wideo
  • Obsługa standardów SNMP, RMON oraz logowanie poprzez przeglądarkę internetową bądź linię poleceń zapewniają wydajne zarządzanie przełącznikiem
  • Funkcja Dual Firmware Image

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 2x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 2x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: Optix

1,35 zł z VAT 1,10 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,43 zł z VAT 7,67 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

410,82 zł z VAT 334,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SG3424

TP-Link TL-SG3424

Zarządzalny 24-portowy switch L2 Gigabit Ethernet z 4 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK. Model nieprodukowany, zamiennik: TP-Link T2600G-28TS

Producent: TP-Link

861,77 zł z VAT 700,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SL2218

TP-Link TL-SL2218

Inteligentny 16-portowy switch Fast Ethernet z 1 portem Gigabit oraz 1 slotem SFP

Producent: TP-Link

340,08 zł z VAT 276,49 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator