WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONU HG8245H GE (GPON)

Producent: Huawei

441,11 zł z VAT 358,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Huawei EchoLife HG8245H to terminal kliencki ONT przeznaczony do stosowania w sieciach GPON FTTx. Wyposażony został w cztery porty Gigabit Ethernet, dwa gniazda telefoniczne dla usług VoIP, oraz port USB do którego można podłączyć pamięć USB lub twardy dysk. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi Wi-Fi opartemu o chipset Atheros AR9227 obsługującemu standardy 802.11b/g/n, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić bezprzewodowy dostęp do Internetu. HG8245H jest wyposażony w port światłowodowy SC/UPC.

Najważniejsze cechy:
  • do stosowania w sieciach FTTx GPON,
  • klasa B+,
  • 4x 1GE,
  • 2x RJ-11 POTS dla VoIP,
  • 1x USB,
  • 1x złącze SC/UPC,
  • 1x złącze Backup Battery Unit (BBU),
  • WiFi 2,4GHz Atheros AR9227 802.11b/g/n,
  • 2x antena 2dBi,
  • 128MB FLASH i 128MB RAM,
  • QoS,
  • VLAN,
  • Plug-and-play,
  • szybka i prosta instalacja i konfiguracja,
  • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka,
  • zestawie zasilacz 12V/2A, instrukcja.

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONT EG8141A5 SC/APC (GPON/EPON)

Huawei ONT EG8141A5 SC/APC (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/APC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz

Producent: Huawei

150,39 zł z VAT 122,27 zł netto

szt

Huawei MA5800-X7 GPON OLT

Huawei MA5800-X7 GPON OLT

Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

13 851,34 zł z VAT 11 261,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator