WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei 16Port GPON card with C+ SFP

Producent: Huawei

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

16 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T.

Najważniejsze cechy:
  • 16 wkładek SFP;
  • prędkość przesyłu/odbioru uzależniona jest od użytych wkładek;
  • wymiary: 22,86x237x395,4 mm;
  • dopuszczalna temperatura pracy: od -25 do 65 st. C.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

43,10 zł z VAT 35,04 zł netto

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

127,98 zł z VAT 104,05 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

4x GPON OLT SFP , 1x 10 Gb/s SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

4 170,97 zł z VAT 3 391,03 zł netto

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

138,09 zł z VAT 112,27 zł netto

szt