WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei 16Port GPON card with C+ SFP

Producent: Huawei

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

16 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T.

Najważniejsze cechy:
  • 16 wkładek SFP;
  • prędkość przesyłu/odbioru uzależniona jest od użytych wkładek;
  • wymiary: 22,86x237x395,4 mm;
  • dopuszczalna temperatura pracy: od -25 do 65 st. C.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

43,87 zł z VAT 35,67 zł netto

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

130,31 zł z VAT 105,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

84,87 zł z VAT 69,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

8x GPON OLT SFP, 2x 1G/10G SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

6 925,75 zł z VAT 5 630,69 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt