WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei 16Port GPON card with C+ SFP

Producent: Huawei

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

16 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T.

Najważniejsze cechy:
  • 16 wkładek SFP;
  • prędkość przesyłu/odbioru uzależniona jest od użytych wkładek;
  • wymiary: 22,86x237x395,4 mm;
  • dopuszczalna temperatura pracy: od -25 do 65 st. C.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

35,29 zł z VAT 28,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON) SC/APC

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON) SC/APC

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC

Producent: Huawei

75,12 zł z VAT 61,07 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-LOCO-5) UFiber LOCO, GPON CPE 5-pack

Ubiquiti (UF-LOCO-5) UFiber LOCO, GPON CPE 5-pack

Zestaw złożony z 5 urządzeń UFiber Loco (UF-LOCO). Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti

979,41 zł z VAT 796,27 zł netto

szt