WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Producent: MikroTik

717,48 zł z VAT 583,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM to urządzenie oparte na konstrukcji switcha CSS326-24G-2S+RM. Główną zmianą jest wprowadzenie opcji dual boot - użytkownik sam może wybrać system RouterOS lub SwitchOS. Z tą zmianą wiążą się dwie kolejne - dodanie procesora o taktowaniu 800 MHz oraz zastosowanie 512 MB pamięci RAM. Dzięki temu urządzenie jest w stanie poradzić sobie z niektórymi funkcjami routera.

Oferowany produkt wyposażony jest w 24 gigabitowe porty Ethernet oraz 2 slofy SFP+. Sloty SFP wspierają zarówno wkładki SFP, jak i SFP+. System SwOS umożliwia zarządzanie z poziomu interfejsu graficznego Web, dostępne są takie funkcje jak: port isolation, port mirroring, listy ACL, RSTP, czy 802.1Q VLAN.

Urządzenie może być zasilane poprzez pasywne PoE lub wtyk DC, zakres napięcia wejściowego wynosi 9 - 30 V DC (w zestawie jest dołączony zasilacz 24 V, 1.2 A).

Najważniejsze cechy:
  • 24 gigabitowe porty Ethernet
  • 2 sloty SFP+
  • dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
  • zarządzanie Layer2 i Layer
  • wbudowany swtich chip
  • zasilanie poprzez pasywne PoE lub wtyk DC, napięcie: 9 - 30 V
CRS326-24G-2S+RM
 
Procesor
800 MHz
Chip
98DX3236A1
Pamięć RAM
512 MB
Pamięć wbudowana
Flash 16 MB
Porty Ethernet
24 gigabitowe porty 10/100/1000 Mb/s
Sloty SFP
2x SFP+
System operacyjny
RouterOS / SwitchOS (dual boot)
Zakres napięcia wejściowego
9 - 30 V DC
Sposób zasilania
Wtyk DC lub pasywne PoE
Wymiary
440 x 144 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 60 st. C
Maksymalny pobór mocy
24 W
Port serial
RJ45

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt TV L

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

TP-Link TL-SF1008P

TP-Link TL-SF1008P

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet z 4 portami PoE

Producent: TP-Link

175,89 zł z VAT 143,00 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

4,62 zł z VAT 3,76 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (pomarańczowy)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, LSOH, SXKD-5E-FTP-LSOH

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, LSOH, SXKD-5E-FTP-LSOH

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z płaszczem LSOH, klasa reakcji na ogień Dca s1 d2 a1, box 305 m.

Producent: Solarix

460,02 zł z VAT 374,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DGS-1510-52X

D-Link DGS-1510-52X

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 52-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 48x gigabitowych portów Ethernet i 4x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

2 441,08 zł z VAT 1 984,62 zł netto

szt

TP-Link TL-SG5428

TP-Link TL-SG5428

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24 porty Gb, 4 sloty SFP

Producent: TP-Link

981,77 zł z VAT 798,19 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator