WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Miernik Mastech MS8236

263,22 zł z VAT 214,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MS8236 to miernik, który powinien się znaleźć w wyposażeniu każdego instalatora. Umożliwia pomiar wszystkich podstawowych wielkości elektrycznych. Dodatkowo wyposażony jest w tester okablowania sieciowego oraz generator do współpracy z sondą indukcyjną MS6812-R (sonda w zestawie).

Max. wskazanie LCD
1999
Wybór zakresu
automatyczny
Zakres napięciowy DC
200m/2/20/200/600 V ± 0,5%
Zakres napięciowy AC
200m/2/20/200/600 V ± 0,8%
Zakres prądowy DC
200µ/2m/20m/200 mA ± 1,2%, 2/10A ± 2,0%
Zakres prądowy AC
200µ/2m/20m/200 mA ± 1,5%, 2/10 A ± 3,0%
Pomiar rezystancji
200/2k/20k/200k/2M/20M Ω ± 1,0%
Test diody
tak
Podświetlany LCD
tak
Pamięć odczytu
tak
Sygnalizacja akustyczna
tak
Test okablowania sieciowego (RJ-11, RJ-45)
T568A, T568B, 10Base-T
Testowanie integralności ekranu
tak
Identyfikacja stanu linii
wolna, zajęta, dzwoni
Zasilanie
bateria 9V (6F22)
Producent
Mastech

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami

0,50 zł z VAT 0,41 zł netto

szt

Profesjonalny zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-110

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Najwyższej jakości zewnętrzna skrętka komputerowa

Producent: NetSet

351,78 zł z VAT 286,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,70 zł z VAT 14,39 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tester RJ-45, RJ-11

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Tester Napięcia LCD AC/DC 12-220V

12,00 zł z VAT 9,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator