WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Hak nakrętkowy Ø12 do śrub hakowych.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Hak słupowy M12 230mm

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Hak słupowy M12 250mm

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-T1800.PA

Uchwyt odciągowy I-T1800.PA

Do podwieszania kabli samonośnych okrągłych o średnicy 8-12mm

Producent: Telcoline

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt odciągowy 500.PAT 240mm

Uchwyt odciągowy 500.PAT 240mm

Do podwieszania kabli samonośnych okrągłych o średnicy 3-7 mm

Producent: Telcoline

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy PA-1500

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator