WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Maskownica/zaślepka 19" 2U czarna

Producent: StalFlex

24,99 zł z VAT 20,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Maskownica 19" 1U RP19-2U-B to wykonany z wysokiej jakości stali panel zaślepiający, polecany do Szafy Rackowej 19". Maskownica stosowana jest głównie w celu maskowania wolnej przestrzeni pomiędzy już zamontowanymi urządzeniami, natomiast świetnie sprawdza się również jako płyta montażowa umożliwiająca zainstalowanie wewnątrz szafy urządzeń niekompatybilnych ze standardem rack 19".

Maskownica (zaślepka) ułatwia utrzymanie prawidłowego obiegu powietrza w szafie rack. Montowana do szyn Rack w szafach 19".

Najważniejsze cechy:
  • Szerokość: 19"
  • Wysokość: 2U
  • Kolor: czarny
  • Kod koloru RAL: 9005
  • Materiał: stal proszkowo malowana
  • Waga: 0,32 kg
  • Grubość blachy: 0,8 - 1,2 mm
  • Wymiary zewnętrzne: 483 x 88,9 x 8 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Uwaga sam splitter bez injectora

8,71 zł z VAT 7,08 zł netto

szt

TP-Link TL-SX3008F

TP-Link TL-SX3008F

Przełącznik zarządzalny L2+ JetStream, 8x slotów SFP+ 10 Gb/s

Producent: TP-Link

1 019,67 zł z VAT 829,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0.5m

16,30 zł z VAT 13,25 zł netto

szt

Puszka połączeniowa kat. 6

7,21 zł z VAT 5,86 zł netto

szt

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzenie do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi

Producent: MikroTik

301,39 zł z VAT 245,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Maskownica/zaślepka 19" 1U szara

23,00 zł z VAT 18,70 zł netto

szt

Maskownica/zaślepka 19" 3U czarna

30,05 zł z VAT 24,43 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator