WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
BESTSELLER

Tenda F3

Producent: Tenda

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tenda F3 (F3-16) to bezprzewodowy router pracujący w paśmie 2,4 GHz. Posiada trzy zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi każda, dwie z nich odpowiadają tylko za nadawanie i odbieranie danych, a jedna tylko za odbieranie. Dzięki temu poprawiony został zasięg transmisji bezprzewodowej, który jest dużo lepszy niż w standardowych routerach wyposażonych w dwie anteny. Tenda F3 korzysta ze standardów 802.11 b/g/n i oferuje maksymalną przepustowość na poziomie 300 Mb/s.

Konstrukcja routera została oparta o wydajny chipset Realteka (RTL8192E). Dzięki temu urządzenie zapewnia stabilność transmisji oraz dobrą przepustowość. Oprogramowanie umożliwia kontrolowanie przepustowości (bandwidth control) w oparciu o adres IP. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie sieci według potrzeb każdego domownika i zapewnienie wygodnego korzystania z zasobów internetu. Konfiguracja Tendy F3-16 jest bardzo prosta i nie powinna sprawić problemów nawet niedoświadczonemu użytkownikowi.

Uwaga nowa wersja F3-16 (z 2018 roku) nie posiada obsługi VLAN oraz 12 i 13 kanału bezprzewodowego.

Najważniejsze cechy:
  • 3 zewnętrzne anteny dookólne (2T3R)
  • dużo lepszy zasięg niż w przypadku standardowych routerów 2T2R
  • praca w paśmie 2,4 GHz
  • przepustowość do 300 Mb/s
  • 4 porty fast Ethernet (1x WAN i 3x LAN)
  • funkcja kontroli przepustowości
  • WPS
Tenda F3
 
Pasmo
2,4 GHz
Interfejsy sieciowe
1x WAN Fast Ethernet, 10/100 Mb/s
3x LAN Fast Ethernet, 10/100 Mb/s
Anteny
3 zewnętrzne, dookólne anteny o zysku 5 dBi każda
Standardy i protokoły
IEEE 802.11 b/g/n
Zabezpieczenia
Algorytm WPA; AES, TKIP
Serwer DHCP
Tak
Narzędzia systemowe
Czas sieciowy, aktualizacja systemu, kopia zapasowa / przywracanie, domyślne ustawienia fabryczne, logi systemowe, ponowne uruchomienie, kontrola przepustowości, harmonogram sieciowy
Zasilanie
W zestawie zasilacz 9 V DC, 600 mA
Zdalne zarządzanie
Tak, możliwość ustawienia dostępu na dany adres IP
Tryby pracy
Router / AP (domyślny tryb)
WISP
Repeater
Maksymalny pobór prądu
3,3 W (minimalny: 1,9 W)
Przyciski
1 przycisk służący za WPS / Reset
Diody LED
SYS, WIFI, LAN (1-3), WAN, T, WPS
Wymiary
127,4 x 90,5 x 26 mm
Certyfikaty
CE, RoHS, 3C, EAC, NOM, IC
Dopuszczalna temperatura pracy
Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania
Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy
10%-90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywania
5%-90% niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka złączy RJ-45 HT-L2182R

Zaciskarka złączy RJ-45 HT-L2182R

"Wyczynowa" zaciskarka z najwyższej półki

Producent: Hanlong

103,57 zł z VAT 84,20 zł netto

szt

Obejma kominowa "7"

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

5,50 zł z VAT 4,47 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,61 zł z VAT 33,02 zł netto

szt

Ściągacz izolacji z nożem hakowym EX-28H (8-28mm)

67,07 zł z VAT 54,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TotoLink T6, 2-pack

TotoLink T6, 2-pack

Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 2x TotoLink T6

Producent: TotoLink

249,54 zł z VAT 202,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator