WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 7m (czerwony)

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

76,86 zł z VAT 62,49 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (brązowy)

2,68 zł z VAT 2,18 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 7m (czarny)

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 7 gniazd, 1.8m, z wyłącznikiem i zabezp. SPD 10kVA, czarna

Listwa zasilająca 19", 7 gniazd, 1.8m, z wyłącznikiem i zabezp. SPD 10kVA, czarna

Listwa zasilająca z 7 gniazdami z wyłącznikiem i zabezpieczeniem przed przeciążeniem prądowym (SPD 10kVA).

Producent: brak danych

82,56 zł z VAT 67,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord STP kat.6 7m (szary)

Patchcord STP kat.6 7m (szary)

Patchcord ekranowany

12,69 zł z VAT 10,32 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1m (żółty)

3,19 zł z VAT 2,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator