WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 10m (niebieski)

11,05 zł z VAT 8,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

75,18 zł z VAT 61,12 zł netto

szt

Adapter PoE 12-portowy 1U

110,70 zł z VAT 164,01 zł 90,00 zł netto

szt

Antena ATK-LOG LTE MIMO 800-2170MHz, 5m przewodu FME/ż

Antena ATK-LOG LTE MIMO 800-2170MHz, 5m przewodu FME/ż

Antena przeznaczona jest do współpracy z modemami LTE (wyposażonymi w dwa złącza antenowe), telefonami oraz modemami: GSM, DCS, 3G.

Producent: Dipol

120,54 zł z VAT 98,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

244,31 zł z VAT 198,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord STP kat.6 0.5m (niebieski)

3,83 zł z VAT 3,11 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 7m (żółty)

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator