WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord STP kat.5e 1.5m (szary)

3,60 zł z VAT 2,93 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym STP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit ADAG-8P-1U v.2

Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit ADAG-8P-1U v.2

Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit to rozwiązanie dzięki któremu w bardzo prosty sposób można zasilić maksymalnie 8 urządzeń gigabitowych przez kabel ethernetowy.

Producent: brak danych

244,77 zł z VAT 199,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

61,59 zł z VAT 50,07 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,94 zł z VAT 7,27 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 0.5m (czerwony)

3,00 zł z VAT 2,44 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 434,45 zł z VAT 1 166,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 20m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 20m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

56,65 zł z VAT 46,06 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 10m (zielony)

8,06 zł z VAT 6,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator