WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1510nm, 40KM, DDM (S-C51DLC40D)

Producent: MikroTik

196,31 zł z VAT 159,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Na zamówienie

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1510 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 40km.
 
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1.25Gbps LC SM DDM
Długość fali
1510 nm
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Zasięg portu
40 km

Produkty z tej samej kategorii

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1530nm, 40KM, DDM (S-C53DLC40D)

196,31 zł z VAT 159,60 zł netto

szt

1 026,68 zł z VAT 834,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator