WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.6 1m (czerwony)

3,22 zł z VAT 2,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 6.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

363,93 zł z VAT 295,88 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.25m (szary)

2,34 zł z VAT 1,90 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Moc 20dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

486,40 zł z VAT 395,45 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HG8245Q2 (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8245Q2 (GPON/EPON)

port GPON typu SC/UPC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty USB, 1x port telefoniczny RJ11 (POTS)

Producent: Huawei

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 20m (biały)

26,01 zł z VAT 21,15 zł netto

Dostępność

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord STP kat.6 2m (zielony)

Patchcord STP kat.6 2m (zielony)

Patchcord ekranowany

5,77 zł z VAT 4,69 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (czerwony)

1,59 zł z VAT 1,29 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator