WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

DOM - dysk flash 1024MB z interfejsem IDE 40pin

Producent: brak danych

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Disk On Module, czyli pamięć flash z interfejsem IDE w postaci wtyku do złącza IDE.
TRANSCEND 1GB 40P IDE Flash module (Vertical) + Kontroler SMI,Typ karty pamięci: SSD (Solid State Disk) - IDE /V-moduł 40-pin/
Idealne rozwiązanie jako pamięć do małych sieciowych systemów operacyjnych np. STAR-OS, MIkrotik itp.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Profesjonalny ściągacz izolacji HT-S501A

Profesjonalny ściągacz izolacji HT-S501A

Do skrętki UTP/STP

Producent: Hanlong

18,79 zł z VAT 15,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

NOWOŚĆ!

Zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

Zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router w rewizji r2.

Producent: MikroTik

180,66 zł z VAT 146,88 zł netto

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

NOWOŚĆ!

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

206,47 zł z VAT 167,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator