WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

DOM - dysk flash 1024MB z interfejsem IDE 40pin

Producent: brak danych

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Disk On Module, czyli pamięć flash z interfejsem IDE w postaci wtyku do złącza IDE.
TRANSCEND 1GB 40P IDE Flash module (Vertical) + Kontroler SMI,Typ karty pamięci: SSD (Solid State Disk) - IDE /V-moduł 40-pin/
Idealne rozwiązanie jako pamięć do małych sieciowych systemów operacyjnych np. STAR-OS, MIkrotik itp.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail U.FL - N/ż (20 cm)

20,21 zł z VAT 16,43 zł netto

szt

Zasilacz PoE 24V 1.6A dla płyt RouterBoard

Zasilacz PoE 24V 1.6A dla płyt RouterBoard

Zasilacz przeznaczony do zasilania płyt RB

Producent: brak danych

32,79 zł z VAT 26,66 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 38/700 (2 otwory)

26,45 zł z VAT 21,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

NOWOŚĆ!

130,87 zł z VAT 106,40 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

CWDM-MUX8A

CWDM-MUX8A

8 portowy MUX/DEMUX. Do wykorzystania z modułami SFP oraz SFP+. Posiada złącza typu LC/UPC.

Producent: MikroTik

1 402,20 zł z VAT 1 140,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator