WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

CWDM Mux/Demux, 4 kanały/1 włókno, 8xLC, Type2, TX: 1550-1610, 1U

Producent: Optec

2 963,07 zł z VAT 2 409,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Długość robocza fali TX
1550,1570,1590,1610
Długość robocza fali RX
1470,1490,1510,1530
Liczba kanałów
4 kanały, 8 długości fali
Typ światłowodu
SingleMode
Insertion loss (nie licząc strat w     złączach)
< 2,2 dB
Channel Isolation (przyległe)
> 30 dB
Channel Isolation (nie przyległe)
> 40 dB
Directivity
> 55dB
Return loss
> 45 dB
Temperatura pracy
-10 do +70 °C
Typ złącza
4 szt. LC/UPC duplex + 1 szt. LC/UPC simplex
Wymiary montażowa
19''/1U

Produkty z tej samej kategorii

CWDM-MUX8A

CWDM-MUX8A

8 portowy MUX/DEMUX. Do wykorzystania z modułami SFP oraz SFP+. Posiada złącza typu LC/UPC.

Producent: MikroTik

1 415,12 zł z VAT 1 150,50 zł netto

szt

Obudowa Rack 19" 1U na 2x moduł CWDM (CWDM-CHASSIS-2)

Obudowa Rack 19" 1U na 2x moduł CWDM (CWDM-CHASSIS-2)

Obudowa 1U do montażu w szafie rack 19" na dwa moduły CWDM MUX8A-C2 MikroTika.

Producent: MikroTik

198,13 zł z VAT 161,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator