WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-MC1400

Producent: TP-Link

683,40 zł z VAT 555,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link TL-MC1400 to chasis, w której można zainstalować do 14 konwerterów światłowodowych. Jest przeznaczona do instalacji w szafach typu rack 19".

Produkty Pokrewne/Powiązane

TP-Link MCRP100 Opcjonalny zasilacz dla MC1400 (redundancja)

251,12 zł z VAT 204,16 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Przetwornica obniżająca napięcie 24V/12V 4A

Przetwornica obniżająca napięcie 24V/12V 4A

Idealna do zasilania urządzeń 12V długim kablem z zasilacza 24V lub np. zasilacza buforowego

Producent: Cablemedia

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,57 zł z VAT 16,72 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w szafie 19-calowej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

115,69 zł z VAT 94,06 zł netto

szt

Zestaw CityBox 19 dBi 5GHz (Panel + RB911-5Hn + zasilacz + PoE)

BESTSELLER

Zestaw CityBox 19 dBi 5GHz (Panel + RB911-5Hn + zasilacz + PoE)

Profesjonalny zestaw kliencki CityBox, pracujący w paśmie 5 GHz. Na odległości powyżej 1,5km polecamy zestaw z anteną 23 dBi: Zestaw Panel 23 dBi 5GHz (Panel + RB911 + zasilacz + PoE)

Producent: City Media

185,73 zł z VAT 151,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.

Producent: TP-Link

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC111

Option Media Konwerter MC111

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

118,25 zł z VAT 96,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator