WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

Producent: MikroTik

430,67 zł z VAT 350,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard 2011UiAS-RM jest przystosowany do montażu w szafach RACK. Posiada pięć portów Gigabit LAN oraz pięć portów Fast Ethernet LAN, posiada również port szeregowy RJ45, port USB, gniazdo SFP (moduł SFP nie jest zawarty w zestawie!) i więcej pamięci RAM (128 MB zamiast 64 MB). Posiada licencję RouterOS level5 i ekran dotykowy LCD do konfiguracji. Wyposażony jest w procesor AR9344 o taktowaniu 600 MHz.

Router może być zasilany poprzez pasywne PoE (port Ether1) lub wtyk DC, zakres napięcia wejściowego: wynosi 8 - 30 V. Natomiast na porcie Ether10 dostępne jest wyjście PoE, napięcie takie jak podawane do urządzenia, moc maksymalna 500 mA.

RouterBOARD 2011UiAS-RM jest najbardziej zaawansowanym modelem routera kablowego należącym do serii RB2011 MikroTika. 

Najważniejsze cechy:
  • Procesor Atheros AR9344 600MHz
  • 128MB DDR SDRAM
  • 1x gniazdo na wkładki Gigabit SFP
  • 5x portów Gigabit Ethernet
  • 5x portów Fast Ethernet
  • Zasilanie poprzez PoE (Power over Ethernet) oraz złącze Jack
  • System MikroTik RouterOS, Level5
  • 1x USB
  • 1x RJ45 port szeregowy
  • Obudowa 1U pozwalająca na montaż w szafach RACK
RB2011UiAS-RM
 
Procesor AR9344
Taktowanie
600 MHz
Ilość rdzeni procesora 1
Pamieć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana 128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Interfejs sieciowy 5x gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
5x portów fast Ethernet 10/100 Mb/s
Port USB
Tak, USB 2.0
Slot SFP Tak
SFP DDMI
Tak
Port serial Tak, RJ45
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB Tak
Wejście PoE
Tak (Ether1)
Wyjście PoE Tak (Ether10)
Zakres napicia wejściowego
8 - 30 V
Maksymalny pobór mocy 15 W
Wymiary
443 x 92 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy Od -35 do 65 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja Level 5

Produkty Pokrewne/Powiązane

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Zestaw doskonale sprawdza się w miejscach publicznych.

Zestaw do montażu naściennego RB2011 pasuje do urządzeń RB2011iL-INRB2011iLS-INRB2011UiAS-IN oraz RB2011UiAS-2HnD-IN

Producent: MikroTik

32,55 zł z VAT 26,46 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,26 zł z VAT 50,62 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik zasilacz 48V 1.46A (48POW)

67,92 zł z VAT 55,22 zł netto

szt

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

Adapter PoE Gigabit do zasilania każdego RouterBOARDa przez Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

21,70 zł z VAT 17,64 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti PowerBeam M5 25

61,25 zł z VAT 49,80 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

97,17 zł z VAT 162,26 zł 79,00 zł netto

szt

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Praca w paśmie 5 GHz, standard AC, przepustowość 450Mb/s, zasięg 25km, 1x port Gigabit Ethernet, zintegrowana antena o średnicy 40 cm i zysku 25 dBi

Producent: Ubiquiti Networks

514,80 zł z VAT 418,54 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Teltonika RUTX08 router (RUTX08000000)

Teltonika RUTX08 router (RUTX08000000)

Solidny i wydajny router przemysłowy, wyposażony w 4x gigabitowe porty Ethernet, czterordzeniowy procesor ARM Cortex A7 o taktowaniu 717MHz, 256 MB pamięci RAM i port USB

Producent: Teltonika

568,88 zł z VAT 462,50 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.0GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U, chłodzenie pasywne

Producent: MikroTik

1 790,13 zł z VAT 1 455,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator