WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Producent: MikroTik

541,91 zł z VAT 440,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Zasięg portu
10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód jednomodowy
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

546,88 zł z VAT 444,62 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, 8GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

4 949,29 zł z VAT 4 023,81 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

(nowa wersja - R2) CCR1036-8G-2S+ ver.2
8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, port USB, dwa zasilacze redundantne, slot M.2, 4GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U

Producent: MikroTik

4 183,65 zł z VAT 3 401,34 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

16,32 zł z VAT 13,27 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

87,50 zł z VAT 71,14 zł netto

szt

Ubiquiti (R2AC) 2 GHz Rocket AC, PRISM

881,58 zł z VAT 716,73 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

108,55 zł z VAT 88,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SEXTANT

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SEXTANT

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SEXTANT i SEXTANTG.

101,84 zł z VAT 82,80 zł netto

szt

MikroTik R11e-LTE (R11e-LTE)

MikroTik R11e-LTE (R11e-LTE)

Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik

Producent: MikroTik

284,38 zł z VAT 231,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator