WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Producent: MikroTik

526,99 zł z VAT 428,45 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Zasięg portu
10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód jednomodowy
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, 8GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

4 769,30 zł z VAT 3 877,48 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

(nowa wersja - R2) CCR1036-8G-2S+ ver.2
8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, port USB, dwa zasilacze redundantne, slot M.2, 4GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U

Producent: MikroTik

4 031,51 zł z VAT 3 277,65 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail MMCX - RP-SMA/m (20 cm) kątowy

Pigtail MMCX - RP-SMA/m (20 cm) kątowy

Używany np. w CityBoxach

Producent: brak danych

19,11 zł z VAT 15,54 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.5m (szary)

2,20 zł z VAT 1,79 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

105,40 zł z VAT 85,69 zł netto

szt

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Praca w paśmie 5 GHz, standard AC, przepustowość 450Mb/s, zasięg 25km, 1x port Gigabit Ethernet, zintegrowana antena o średnicy 40 cm i zysku 25 dBi

Producent: Ubiquiti Networks

488,73 zł z VAT 397,34 zł netto

szt

Łącznik modularny keystone, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,74 zł z VAT 3,04 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Uchwyt montażowy dedykowany dla urządzeń RouterBoard-SEXTANT.

Producent: RF Elements

56,06 zł z VAT 45,58 zł netto

szt

MikroTik LoRa antenna kit (TOF-0809-7V-S1) antena omni 6,5dBi + sma 1m + uchwyt

MikroTik LoRa antenna kit (TOF-0809-7V-S1) antena omni 6,5dBi + sma 1m + uchwyt

Antena Omni 6,5dBi (824 - 960 MHz) + kabel SMA o długości 1m + uchwyt U

Producent: MikroTik

184,45 zł z VAT 149,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator