WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Producent: MikroTik

593,93 zł z VAT 482,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Zasięg portu
10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód jednomodowy
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

599,38 zł z VAT 487,30 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, 8GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

5 963,83 zł z VAT 4 848,64 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

(nowa wersja - R2) CCR1036-8G-2S+ ver.2
8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, port USB, dwa zasilacze redundantne, slot M.2, 4GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U

Producent: MikroTik

5 064,76 zł z VAT 4 117,69 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 2m (szary)

4,77 zł z VAT 3,88 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

119,88 zł z VAT 97,46 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45

Producent: MikroTik

2 410,80 zł z VAT 1 960,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

161,83 zł z VAT 131,57 zł netto

szt

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909s-120P

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909s-120P

Modem LTE mPCI-e, 3G/4G 150 Mb/s, działa z Mikrotik

Producent: Huawei

324,22 zł z VAT 263,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator