WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Zasięg portu
10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód jednomodowy
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

547,97 zł z VAT 445,50 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

586,33 zł z VAT 476,69 zł netto

szt

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia do 30m

Producent: MikroTik

246,59 zł z VAT 200,48 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, STP

6,09 zł z VAT 4,95 zł netto

szt

Ubiquiti (AM-2G16-90) Airmax Dual Sector 2,4GHz 90° 16 dBi

562,80 zł z VAT 457,56 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

191,79 zł z VAT 155,93 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

268,51 zł z VAT 218,30 zł netto

szt