WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Producent: MikroTik

626,11 zł z VAT 509,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Zasięg portu
10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód jednomodowy
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

631,85 zł z VAT 513,70 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

7 333,26 zł z VAT 5 962,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

5 339,15 zł z VAT 4 340,77 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Senao EAG-5457-30

Senao EAG-5457-30

Antena siatkowa 30 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż, aluminiowy GRID

Producent: EnGenius

163,25 zł z VAT 132,72 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

76,01 zł z VAT 61,80 zł netto

szt

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Praca w paśmie 5 GHz, standard AC, przepustowość 450Mb/s, zasięg 25km, 1x port Gigabit Ethernet, zintegrowana antena o średnicy 40 cm i zysku 25 dBi

Producent: Ubiquiti Networks

586,78 zł z VAT 477,06 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

382,10 zł z VAT 310,65 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45

Producent: MikroTik

2 457,90 zł z VAT 1 998,29 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

91,29 zł z VAT 74,22 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 48V 0.95A (MT48-480095-11DG)

MikroTik zasilacz 48V 0.95A (MT48-480095-11DG)

Do długich kabli Ethernet i wielu jednostek GPER. Zasilacz jest częścią koncepcji MikroTik GPEN

Producent: MikroTik

51,46 zł z VAT 41,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator