WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Producent: MikroTik

510,81 zł z VAT 415,29 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Zasięg portu
10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód jednomodowy
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

NOWOŚĆ!

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

515,49 zł z VAT 419,10 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, 8GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

4 665,22 zł z VAT 3 792,86 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

(nowa wersja - R2) CCR1036-8G-2S+ ver.2
8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, port USB, dwa zasilacze redundantne, slot M.2, 4GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U

Producent: MikroTik

3 943,53 zł z VAT 3 206,12 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Senao EAG-5457-30

Senao EAG-5457-30

Antena siatkowa 30 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż, aluminiowy GRID

Producent: EnGenius

133,18 zł z VAT 108,28 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

97,17 zł z VAT 161,20 zł 79,00 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 9U GetFort, 550mm, dwusekcyjna

Szafa wisząca 19" 9U GetFort, 550mm, dwusekcyjna

Szafa wyposażona w wentylator i półkę.

Producent: GetFort

478,47 zł z VAT 389,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 472,20 zł z VAT 1 196,91 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

139,19 zł z VAT 113,16 zł netto

szt

MikroTik PWR-Line AP (PL7411-2nD)

MikroTik PWR-Line AP (PL7411-2nD)

Transmiter sieciowy: 1x port fast ethernet, z wbudowanym radiem 2,4Ghz, IEEE 802.11 b/g/n, 2x2 MIMO dual-chain, o prędkości 300Mb/s.

Producent: MikroTik

154,65 zł z VAT 125,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator