WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

Producent: MikroTik

203,68 zł z VAT 165,59 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S) jest zarządzalnym switchem przeznaczonym głównie na rynek SOHO. RB260GSP wyposażony został w 5x gigabitowych portów Ethernet oraz 1x gniazdo na wkładki SFP (Gigabit Ethernet, Mini-GBIC). Dodatkowo urządzenie może zasilać inne urządzenia. Porty 2-5 mogą zasilać inne urządzenia obsługujące zasilanie PoE (napięcie na portach będzie takie same jak napięcie zasilania RB260GSP).

Switch oparty jest na procesorze Taifatech TF470 i wyposażone jest w 96K pamięci SRAM. Urządzeniem zarządza system zaprojektowany specjalnie dla switchy - SwOS, który jest zarządzalny z przeglądarki internetowej, z poziomu której mamy dostęp do wszystkich podstawowych funkcji przełącznika, plus dodatkowo oferuje funkcjonalności spotykane w bardzo zaawansowanych urządzeniach sieciowych.

Najważniejsze cechy:
  • 5 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 slot na wkładkę SFP
  • zasilanie poprzez wtyk DC lub PoE na porcie Ethernet (1)
  • porty Ethernet (2-5) umożliwiają zasilanie innych urządzeń (wyjście PoE);
  • system SwOS
  • liczne funkcje zarządzania; Port-to-port forwarding, Filtracja adresów MAC, Konfiguracja VLAN-ów, Mirror traffic, Limity pasma
  • dostęp do zarządzania; konfiguracji z poziomu przeglądarki internetowej
CPU
Taifatech TF470
Pamięć
96K SRAM
Interfejsy
5x portów 10/100/1000 Ethernet 
1x gniazdo na wkładki Gigabit SFP (Mini-GBIC)
Diody LED
Zasilanie, aktywność NAND, 5x portów LAN
Opcje zasilania
PoE: 8-30V DC na pierwszym porcie Ethernet (piny 4,5,7,8. Passive PoE. Non 802.3af)
Jack: 8-30V DC
PoE
Pasywne PoE na portach 2-5, do 500mA na każdy port
Napięcie takie jak napięcie zasilania RB260GSP
Wymiary
113 x 89 x 28 mm
Waga bez kabli
142 g
Pobór mocy
do 6W
Temperatura pracy
-20C .. +65C
System operacyjny
MikroTik SwOS

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (AG-HP-2G16) AirGrid M2 HP 2,4GHz 16 dBi

Ubiquiti (AG-HP-2G16) AirGrid M2 HP 2,4GHz 16 dBi

Ubiquiti AirGrid M2 HP (High Power) jest kompletnym systemem radiowym wraz ze zintegrowaną anteną typu grid przeznaczą na pasmo 2,4GHz DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

235,02 zł z VAT 191,07 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

55,55 zł z VAT 45,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard wAP ac LTE kit (RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE)

NOWOŚĆ!

RouterBoard wAP ac LTE kit (RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE)

Dwupasmowy punkt dostępowy AC 1200 Mb/s, LTE.

Producent: MikroTik

616,27 zł z VAT 501,03 zł netto

szt

RouterBoard RB2011L-RM, RB2011iL-RM

RouterBoard RB2011L-RM, RB2011iL-RM

5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM DEMO

Producent: MikroTik

365,58 zł z VAT 297,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator