WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

Producent: MikroTik

209,53 zł z VAT 170,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S) jest zarządzalnym switchem przeznaczonym głównie na rynek SOHO. RB260GSP wyposażony został w 5x gigabitowych portów Ethernet oraz 1x gniazdo na wkładki SFP (Gigabit Ethernet, Mini-GBIC). Dodatkowo urządzenie może zasilać inne urządzenia. Porty 2-5 mogą zasilać inne urządzenia obsługujące zasilanie PoE (napięcie na portach będzie takie same jak napięcie zasilania RB260GSP).

Switch oparty jest na procesorze Taifatech TF470 i wyposażone jest w 96K pamięci SRAM. Urządzeniem zarządza system zaprojektowany specjalnie dla switchy - SwOS, który jest zarządzalny z przeglądarki internetowej, z poziomu której mamy dostęp do wszystkich podstawowych funkcji przełącznika, plus dodatkowo oferuje funkcjonalności spotykane w bardzo zaawansowanych urządzeniach sieciowych.

Najważniejsze cechy:
  • 5 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 slot na wkładkę SFP
  • zasilanie poprzez wtyk DC lub PoE na porcie Ethernet (1)
  • porty Ethernet (2-5) umożliwiają zasilanie innych urządzeń (wyjście PoE);
  • system SwOS
  • liczne funkcje zarządzania; Port-to-port forwarding, Filtracja adresów MAC, Konfiguracja VLAN-ów, Mirror traffic, Limity pasma
  • dostęp do zarządzania; konfiguracji z poziomu przeglądarki internetowej
CPU
Taifatech TF470
Pamięć
96K SRAM
Interfejsy
5x portów 10/100/1000 Ethernet 
1x gniazdo na wkładki Gigabit SFP (Mini-GBIC)
Diody LED
Zasilanie, aktywność NAND, 5x portów LAN
Opcje zasilania
PoE: 8-30V DC na pierwszym porcie Ethernet (piny 4,5,7,8. Passive PoE. Non 802.3af)
Jack: 8-30V DC
PoE
Pasywne PoE na portach 2-5, do 500mA na każdy port
Napięcie takie jak napięcie zasilania RB260GSP
Wymiary
113 x 89 x 28 mm
Waga bez kabli
142 g
Pobór mocy
do 6W
Temperatura pracy
-20C .. +65C
System operacyjny
MikroTik SwOS

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obudowa dla AP (duża) + mocowanie + dławiki

Obudowa dla AP (duża) + mocowanie + dławiki

Obudowa zewnętrzna dla punktu dostępowego

Producent: City Media

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

Ubiquiti Rocket M5

Ubiquiti Rocket M5

Stacja bazowa 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

339,42 zł z VAT 275,95 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach 10 i 19".

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

51,20 zł z VAT 41,63 zł netto

szt

RouterBoard Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

NOWOŚĆ!

RouterBoard Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 128,77 zł z VAT 917,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard wsAP ac lite (RBwsAP-5Hac2nD)

178,40 zł z VAT 145,04 zł netto

szt

RouterBoard cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

RouterBoard cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Idealne urządzenie dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji.

Producent: MikroTik

178,40 zł z VAT 145,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator