MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+
Producent: MikroTik
Produkt archiwalny
MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+ to router klasy przemysłowej wyposażonym w 16 rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx16 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 2GB pamięci RAM. CCR posiada 12 portów SFP oraz 1 port SFP+. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Urządzenie jest wyposażone w pre-instalowany system operacyjny Mikrotik RouterOS Level6. Całość zamknięta jest w aluminiowej obudowie o wysokości 1U, umożliwiająca montaż w szafie 19" (rack 19" 1U).
Kupując CCR1016-12S-1S+ otrzymujesz: router w obudowie rack 19" 1U z wyświetlaczem LCD, dwa kable zasilające, moduł SFP RJ45, uszy rackowe.
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Tilera Tile-Gx16 16 rdzeni, 1.2GHz
  • 2GB RAM
  • 12 portów SFP i 1 port SFP+
  • porty: micro USB, gniazdo microSD
  • redundantny zasilacz 2x 230V
  • Obudowa rack 19" 1U
Procesor
Tilera Tile-Gx16 CPU (16 rdzieni, 1.2Ghz każdy rdzeń)
Pamięć
2GB (2x1) RAM SODIMM,
128MB NAND (wbudowana)
Porty
12x SFP
1x SFP+
Rozszerzenia
1x RS232C asynchroniczny
Inne
RESET, Monitor prędkości wentylatora, beeper, Monitor napięcia, prądu i temperatury, slot SD Card
Zasilanie
2x wbudowane redundantne zasilacze 100-240
Chłodzenie
Radiator + cooler
Maks. pobór mocy
49W
44W (bez załączników)
System operacyjny
MikroTik RouterOS v6 (64bit), Licencja Level 6
W zestawie
Router (rack 19" 1U) z wyświetlaczem LCD,