WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

Producent: MikroTik

103,78 zł z VAT 84,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m.

Kabel Direct Attach służy do połączenia urządzeń posiadających gniazdo SFP lub SFP+. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Długość kabla to 1m.

Produkcja zakończona, model zastąpiony przez: MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 1m.

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 1m

NOWOŚĆ!

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

103,78 zł z VAT 84,37 zł netto

szt

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

140,11 zł z VAT 113,91 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

181,61 zł z VAT 147,65 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (TC-CON) TOUGHCable Connectors

Ubiquiti (TC-CON) TOUGHCable Connectors

Ubiquiti ToughCable Connector - oryginalny Wtyk RJ45 do kabli Ethernet, produkcji Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (szary)

6,21 zł z VAT 5,05 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0,5m

8,29 zł z VAT 6,74 zł netto

szt

Tenda A301

Tenda A301

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej N300 z portem fast Ethernet

Producent: Tenda

64,99 zł z VAT 52,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909s-120

356,61 zł z VAT 289,93 zł netto

Dostępność: End of Life

szt

MikroTik Przetwornica napięcia 48V do 24V PoE (RBGPOE-CON-HP)

MikroTik Przetwornica napięcia 48V do 24V PoE (RBGPOE-CON-HP)

Konwerter 48V do 24V 10/100/1000 Mb/s PoE. Obsługa 802.3af, 802.3at PoE+

Producent: MikroTik

90,28 zł z VAT 73,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator