WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

Producent: MikroTik

433,22 zł z VAT 352,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3) to dualna antena paraboliczna pracująca w paśmie 5 GHz. Przeznaczona jest do tworzenia mostów radiowych, połączeń punkt-punkt. 

Antenę cechuje bardzo dobra wydajność. Posiada zysk na poziomie 30 dBi, a szerokość wiązki wynosi zaledwie 3°. Zestaw zawiera standardowe uchwyty, przystosowane do montażu anteny na maszcie o średnicy 3-7 cm. MTAD-5G-30D3 posiada złącza RP-SMA (z wtykiem, gwint na zewnątrz).
 
Urządzenie można zamontować na ścianie za pomocą uchwytu quickMount Extra.
 
Najważniejsze cechy:
  • praca w paśmie 5 GHz
  • podwójna polaryzacja (2x2 MIMO): pozioma i pionowa
  • zysk 30 dBi
  • szeroki zakres częstotliwości
  • złącza RP-SMA (z wtykiem, gwint na zewnątrz)
  • czasza o średnicy 70 cm
Zakres częstotliwości pracy
4.7-5.875 GHz
Zysk
30 dBi
Polarizacja
Dualna (Pionowa/Pozioma)
Separacja pomiędzy spolaryzowanymi wiązkami (Cross-pol Isolation)
>40dB min
Max VSWR
≤ 1.4 typ, ≤ 1.8 max
Kąt promieniowania (3dB)
3 stopnie
ETSI Specification
EN 302 326 DN1, DN2, DN3, DN5
Temperatura pracy
-50°C to 80°C
Złącze
2x RP-SMA Female
Średnica
700 mm
Waga
4,8 kg
Waga paczki
8.4 kg
Wymiary paczki
730 x 730 x 200 mm
Odporność na wiatr
125 mph (ok 201 km/h)
W zestawie
2x FlexGuide kable RPSMA RF (RP-SMA-męski-RP-SMA-męski). 
Uchwyt do montażu RB seria BASEBOX,
Taśma izolacyjna do kabli RF x 2 plasterki, 
Precyzyjny mechanizm regulacji (wizowania)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 1A (transformatorowy)

18,45 zł z VAT 15,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

RouterBoard OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

RouterBoard OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

OmniTik UPA jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

358,03 zł z VAT 291,08 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

254,25 zł z VAT 206,71 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

PanelBox 5GHz 23 dBi (u.fl.)

WYPRZEDAŻ

PanelBox 5GHz 23 dBi (u.fl.)

Obudowa ze zintegrowaną anteną panelową 23 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową lub poziomą

Producent: brak danych

39,36 zł z VAT 98,40 zł 32,00 zł netto

szt

Ubiquiti Airmax Dual Sector 900MHz 13 dBi

Ubiquiti Airmax Dual Sector 900MHz 13 dBi

Antena sektorowa 900MHz 13dBi dwupolaryzacyjna.

Producent: Ubiquiti Networks

848,70 zł z VAT 690,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator