WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard QRT

82,41 zł z VAT 67,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia. Całość jest wykonana z aluminium i malowana proszkowo w kolorze jasno szarym. Dzięki zastosowaniu technologi obrabiarek CNC, osłona jest wykonana z idealną dokładnością i powtarzalnością.
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

PI Gniazdo hermetyczne RJ-45 (Waterproof Ethernet)

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

szt

RouterBoard OmniTIK 5 (RBOmniTikU-5HnD)

RouterBoard OmniTIK 5 (RBOmniTikU-5HnD)

OmniTik jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

318,77 zł z VAT 259,16 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

52,35 zł z VAT 42,56 zł netto

szt

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

169,67 zł z VAT 137,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

NOWOŚĆ!

130,87 zł z VAT 106,40 zł netto

szt

Uchwyt montażowy RB4011, wall mount kit (WMK4011)

NOWOŚĆ!

Uchwyt montażowy RB4011, wall mount kit (WMK4011)

Zestaw do montażu naściennego RB4011.

Producent: MikroTik

43,00 zł z VAT 34,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator