WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard QRT

109,59 zł z VAT 89,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia. Całość jest wykonana z aluminium i malowana proszkowo w kolorze jasno szarym. Dzięki zastosowaniu technologi obrabiarek CNC, osłona jest wykonana z idealną dokładnością i powtarzalnością.
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy SCP-50-12

Zasilacz buforowy SCP-50-12

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 50W i napięciu wyjściowym 13,8V/3,6A

Producent: Mean Well

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

szt

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

5x LAN, 64MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

254,59 zł z VAT 206,98 zł netto

szt

MikroTik quickMOUNT (QM)

MikroTik quickMOUNT (QM)

Uchwyt antenowy dla SXT, NetBox, BaseBox i innych

Producent: MikroTik

10,80 zł z VAT 8,78 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 6-9mm

Producent: Telcom

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km

Producent: MikroTik

1 317,65 zł z VAT 1 071,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

106,08 zł z VAT 86,24 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator