WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard QRT

109,59 zł z VAT 89,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia. Całość jest wykonana z aluminium i malowana proszkowo w kolorze jasno szarym. Dzięki zastosowaniu technologi obrabiarek CNC, osłona jest wykonana z idealną dokładnością i powtarzalnością.
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy czołowy 60

29,21 zł z VAT 23,75 zł netto

szt

TP-Link EAP245

TP-Link EAP245

Gigabitowy, bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, standard AC1750, zasilanie poprzez PoE 802.3at/802.3af

Producent: TP-Link

409,59 zł z VAT 333,00 zł netto

szt

Tenda N301

Tenda N301

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T2R, chipset Broadcom

Producent: Tenda

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,83 zł z VAT 51,08 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard RB604

WYPRZEDAŻ

MikroTik RouterBoard RB604

Płyta córka dla płyt RB800

Producent: MikroTik

84,87 zł z VAT 105,78 zł 69,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator