WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

Producent: MikroTik

551,21 zł z VAT 448,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN jest urządzeniem z serii inteligentnych przełączników (smart switch). Jest to w pełni funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów Gigabit Ethernet oraz 4 gniazda na wkładki SFP. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). CRS112-8G-4S-IN jest w obudowie typu "Desktop" o wymiarach 309 x 320 x 50 mm. 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8511-AL1C 400MHz
  • 8x portów Gigabit Ethernet
  • 4x gniazdo na wkładkę SFP
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz (złącze 'jack') lub PoE (ETH 1)
CRS112-8G-4S-IN
 
Procesor
QCA8511-AC1C
Taktowanie procesora
400 MHz
Liczba rdzeni
1
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć Flash
16 MB
Gigabitowe porty Ethernet
8
Sloty SFP
4
Chip przełącznika
QCA8511-AL1C
Maksymalny pobór mocy
13,5 W
Napięcie wejściowe
10 - 57 V
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Radiator na procesorze
Tak
Radiator na chipie przełącznika
Tak
Wejście PoE
Tak
Port konsoli
RJ45
Wymiary
309 x 320 x 50 mm
System operacyjny
RouterOS
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -30 do 60 st. C
Poziom licencji
5

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik RJ-45

1,96 zł z VAT 1,59 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,54 zł z VAT 37,84 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

63,23 zł z VAT 51,41 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

272,76 zł z VAT 221,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (ES-8XP) EdgeSwitch 8XP

Ubiquiti (ES-8XP) EdgeSwitch 8XP

8-portowy przełącznik Gigabit Ethernet ze wsparciem zasilania PoE dla każdego portu. Idealne rozwiązanie do zasilania urządzeń Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

823,98 zł z VAT 669,90 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-48-Lite) EdgeSwitch 48, Lite Non-POE

1 832,07 zł z VAT 1 489,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator