WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

Producent: MikroTik

702,50 zł z VAT 571,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN jest urządzeniem z serii inteligentnych przełączników (smart switch). Jest to w pełni funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów Gigabit Ethernet oraz 4 gniazda na wkładki SFP. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). CRS112-8G-4S-IN jest w obudowie typu "Desktop" o wymiarach 309 x 320 x 50 mm. 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8511-AL1C 400MHz
  • 8x portów Gigabit Ethernet
  • 4x gniazdo na wkładkę SFP
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz (złącze 'jack') lub PoE (ETH 1)
CRS112-8G-4S-IN
 
Procesor
QCA8511-AC1C
Taktowanie procesora
400 MHz
Liczba rdzeni
1
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć Flash
16 MB
Gigabitowe porty Ethernet
8
Sloty SFP
4
Chip przełącznika
QCA8511-AL1C
Maksymalny pobór mocy
13,5 W
Napięcie wejściowe
10 - 57 V
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Radiator na procesorze
Tak
Radiator na chipie przełącznika
Tak
Wejście PoE
Tak
Port konsoli
RJ45
Wymiary
309 x 320 x 50 mm
System operacyjny
RouterOS
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -30 do 60 st. C
Poziom licencji
5

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

962,60 zł z VAT 782,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wavearena ANT57-OD12

Wavearena ANT57-OD12

Antena dookólna 12 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem N/ż

Producent: Wavearena Pacific

138,68 zł z VAT 112,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Akumulator MWS 7,2-12

Akumulator MWS 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

58,45 zł z VAT 47,52 zł netto

szt

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

597,95 zł z VAT 486,14 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zarządzalny switch POE 9-53V 4x100Mb+1Gb 4F1G

Zarządzalny switch POE 9-53V 4x100Mb+1Gb 4F1G

Inteligentny 5-portowy switch Fast Ethernet z 4 portami PoE

Producent: brak danych

343,17 zł z VAT 279,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Scodeno XPTN-9000-75-8GT-V

Scodeno XPTN-9000-75-8GT-V

Zarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN

Producent: Scodeno

1 035,72 zł z VAT 842,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator