WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail RP-SMA/m - RP-SMA/m kątowy (20 cm)

Producent: brak danych

22,51 zł z VAT 18,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Wysoki jakościowo pigtail ze złączami RP-SMA/m - RP-SMA/m kątowe.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/300/300 (2 otwory)

22,45 zł z VAT 18,25 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/300/600 (4 otwory)

39,70 zł z VAT 32,28 zł netto

szt

20,23 zł z VAT 16,45 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt MikroTik M (MTTS-M)

26,04 zł z VAT 21,17 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,90 zł z VAT 33,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

18,23 zł z VAT 14,82 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail RP-SMA/m - RP-SMA/ż (20 cm) RG316

22,19 zł z VAT 18,04 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator