WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail RP-SMA/m - RP-SMA/m kątowy (20 cm)

23,58 zł z VAT 19,17 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Wysoki jakościowo pigtail ze złączami RP-SMA/m - RP-SMA/m kątowe.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail MMCX - SMA/m (20 cm) kątowy

Pigtail MMCX - SMA/m (20 cm) kątowy

Używany np. w GoldBoxach

20,26 zł z VAT 16,47 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 25/800 (2 otwory)

32,80 zł z VAT 26,67 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/400/250 (4 otwory)

29,15 zł z VAT 23,70 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

31,77 zł z VAT 25,83 zł netto

szt

Jirous GentleKLIK

Jirous GentleKLIK

Uchwyt umożliwiający błyskawiczne zamocowanie urządzenia Ubiquiti Rocket M5 do anten Jirous serii MIMO.

Producent: Jirous

24,48 zł z VAT 19,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail N/m - RP-SMA/m (15 cm) premium

Pigtail N/m - RP-SMA/m (15 cm) premium

Wodoszczelny konektor antenowy N/m - rp-sma/m wykonany z kabla Belden RF100LL oraz złącz Telegartner.

32,35 zł z VAT 26,30 zł netto

szt

Pigtail MMCX - SMA/m (18 cm) RG316

19,52 zł z VAT 15,87 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator