WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU)

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU) to moduł SFP zaprojektowany do użytku w sieciach FTTH bez wykorzystania dodatkowych modemów lub oprogramowania. Urządzenie jest typu plug&play - wystarczy je podłączyć, nie jest potrzebna konfiguracja wstępna. Współpracuje ze wszystkimi RouterBoardami wyposażonymi w port SFP, niezależnie od wersji systemu RouterOS.

Przeznaczony jest do zastosowań GPON ONU w połączeniach P2MP, sieciach FTTx, a także do współpracy z przełącznikami (switchami), routerami, urządzeniami bezprzewodowymi czy odbiornikami abonenckimi (home-gateway). Wykorzystuje złącze siplex SC.

Najważniejsze cechy:
  • zasilanie 3,3 V
  • złącze simplex SC
  • 1310 / 1490 nm
  • przepustowość 1244 Mb/s w downstreamie, 2488 Mb/s w upstreamie
  • zgodność z ITU-T G984.2 klasy B+ lub C+
  • interfejs diagnostyczny SFF-8472
  • dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 70 st. C
  • dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 85 st. C
  • dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-95%

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1571

1000Base-LX (1571nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

258,71 zł z VAT 210,33 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 1m

Przewód FTP Seven, kat.5e, 1m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

2,25 zł z VAT 1,83 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

282,00 zł z VAT 229,27 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

676,50 zł z VAT 550,00 zł netto

szt

Antena wewnętrzna GSM, dookólna 5dBi

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

189,42 zł z VAT 154,00 zł netto

szt