WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU)

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU) to moduł SFP zaprojektowany do użytku w sieciach FTTH bez wykorzystania dodatkowych modemów lub oprogramowania. Urządzenie jest typu plug&play - wystarczy je podłączyć, nie jest potrzebna konfiguracja wstępna. Współpracuje ze wszystkimi RouterBoardami wyposażonymi w port SFP, niezależnie od wersji systemu RouterOS.

Przeznaczony jest do zastosowań GPON ONU w połączeniach P2MP, sieciach FTTx, a także do współpracy z przełącznikami (switchami), routerami, urządzeniami bezprzewodowymi czy odbiornikami abonenckimi (home-gateway). Wykorzystuje złącze siplex SC.

Najważniejsze cechy:
  • zasilanie 3,3 V
  • złącze simplex SC
  • 1310 / 1490 nm
  • przepustowość 1244 Mb/s w downstreamie, 2488 Mb/s w upstreamie
  • zgodność z ITU-T G984.2 klasy B+ lub C+
  • interfejs diagnostyczny SFF-8472
  • dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 70 st. C
  • dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 85 st. C
  • dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-95%

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze N/m zaciskane na H155

5,92 zł z VAT 4,81 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Zestaw doskonale sprawdza się w miejscach publicznych.

Zestaw do montażu naściennego RB2011 pasuje do urządzeń RB2011iL-INRB2011iLS-INRB2011UiAS-IN oraz RB2011UiAS-2HnD-IN

Producent: MikroTik

33,36 zł z VAT 27,12 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

317,83 zł z VAT 258,40 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1591

1000Base-LX (1591nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

247,98 zł z VAT 201,61 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)

MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)

Przedłużacz PoE (do 1,5km) posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Zwiększa zasięg kabla Ethernet i zasilania PoE.

Producent: MikroTik

75,65 zł z VAT 61,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RF Elements TwistPort Adaptor RBC for RouterBoard

RF Elements TwistPort Adaptor RBC for RouterBoard

Dzięki adapterowi TwistPort™ urządzenia RouterBoard firmy MikroTik są kompatybilne ze wszystkimi antenami TwistPort™.
Wykonany w całości z aluminium.

Producent: RF Elements

317,34 zł z VAT 258,00 zł netto

szt