WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU)

Producent: MikroTik

324,56 zł z VAT 263,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU) to moduł SFP zaprojektowany do użytku w sieciach FTTH bez wykorzystania dodatkowych modemów lub oprogramowania. Urządzenie jest typu plug&play - wystarczy je podłączyć, nie jest potrzebna konfiguracja wstępna. Współpracuje ze wszystkimi RouterBoardami wyposażonymi w port SFP, niezależnie od wersji systemu RouterOS.

Przeznaczony jest do zastosowań GPON ONU w połączeniach P2MP, sieciach FTTx, a także do współpracy z przełącznikami (switchami), routerami, urządzeniami bezprzewodowymi czy odbiornikami abonenckimi (home-gateway). Wykorzystuje złącze siplex SC.

Najważniejsze cechy:
  • zasilanie 3,3 V
  • złącze simplex SC
  • 1310 / 1490 nm
  • przepustowość 1244 Mb/s w downstreamie, 2488 Mb/s w upstreamie
  • zgodność z ITU-T G984.2 klasy B+ lub C+
  • interfejs diagnostyczny SFF-8472
  • dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 70 st. C
  • dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 85 st. C
  • dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-95%

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze N/m zaciskane na H155

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków. Czarna powłoka z PCV zabezpiecza kabel przed wpływem czynników zewnętrznych.

Producent: Seven

323,49 zł z VAT 263,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-LR) UniFi UAP-LR

Ubiquiti (UAP-LR) UniFi UAP-LR

Moc 28 dBm, zasięg do 180m.

Producent: Ubiquiti Networks

349,62 zł z VAT 284,24 zł netto

szt

Ubiquiti (AMO-5G13) Airmax Dual Omni 13 dBi 5GHz

Ubiquiti (AMO-5G13) Airmax Dual Omni 13 dBi 5GHz

AirMax Omni to dualna, dwupolaryzacyjna antena dookólna firmy Ubiquiti Networks o zysku 13 dBi przeznaczona na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

668,38 zł z VAT 543,40 zł netto

szt

RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

210,61 zł z VAT 171,23 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Injector PoE black Gigabit

13,46 zł z VAT 10,94 zł netto

szt

RouterBoard RB604 Adapter

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator