WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU)

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU) to moduł SFP zaprojektowany do użytku w sieciach FTTH bez wykorzystania dodatkowych modemów lub oprogramowania. Urządzenie jest typu plug&play - wystarczy je podłączyć, nie jest potrzebna konfiguracja wstępna. Współpracuje ze wszystkimi RouterBoardami wyposażonymi w port SFP, niezależnie od wersji systemu RouterOS.

Przeznaczony jest do zastosowań GPON ONU w połączeniach P2MP, sieciach FTTx, a także do współpracy z przełącznikami (switchami), routerami, urządzeniami bezprzewodowymi czy odbiornikami abonenckimi (home-gateway). Wykorzystuje złącze siplex SC.

Najważniejsze cechy:
  • zasilanie 3,3 V
  • złącze simplex SC
  • 1310 / 1490 nm
  • przepustowość 1244 Mb/s w downstreamie, 2488 Mb/s w upstreamie
  • zgodność z ITU-T G984.2 klasy B+ lub C+
  • interfejs diagnostyczny SFF-8472
  • dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 70 st. C
  • dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 85 st. C
  • dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-95%

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,37 zł z VAT 2,74 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

362,85 zł z VAT 295,00 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i czterema wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

11,69 zł z VAT 9,50 zł netto

szt

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny UV

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny UV

Kabel w izolacji koloru czarnego

Producent: Maxcable

366,54 zł z VAT 298,00 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

261,69 zł z VAT 212,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard LHG

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard LHG

Osłona antyzakłóceniowa dla urządzeń MikroTik z serii LHG o średnicy Ø 391 mm (LHG 2, LHG 5, LHG 5 ac, LHG HP5, LHG 4G kit, LHG LTE kit, LHG 60G, LHG Lite60, Wireless Wire Dish)

297,66 zł z VAT 242,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

WYPRZEDAŻ

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SXT 5HPnD oraz RouterBOARD SXT Lite5.

17,22 zł z VAT 70,11 zł 14,00 zł netto

szt