WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU)

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU) to moduł SFP zaprojektowany do użytku w sieciach FTTH bez wykorzystania dodatkowych modemów lub oprogramowania. Urządzenie jest typu plug&play - wystarczy je podłączyć, nie jest potrzebna konfiguracja wstępna. Współpracuje ze wszystkimi RouterBoardami wyposażonymi w port SFP, niezależnie od wersji systemu RouterOS.

Przeznaczony jest do zastosowań GPON ONU w połączeniach P2MP, sieciach FTTx, a także do współpracy z przełącznikami (switchami), routerami, urządzeniami bezprzewodowymi czy odbiornikami abonenckimi (home-gateway). Wykorzystuje złącze siplex SC.

Najważniejsze cechy:
  • zasilanie 3,3 V
  • złącze simplex SC
  • 1310 / 1490 nm
  • przepustowość 1244 Mb/s w downstreamie, 2488 Mb/s w upstreamie
  • zgodność z ITU-T G984.2 klasy B+ lub C+
  • interfejs diagnostyczny SFF-8472
  • dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 70 st. C
  • dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 85 st. C
  • dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-95%

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłączacz elektryczny 3 żyłowy biały 1.5m

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

Przyłączacz elektryczny 3 żyłowy biały 3m

14,76 zł z VAT 12,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-LR) UniFi Access Point Long-Range

346,64 zł z VAT 281,82 zł netto

szt

Wtyk DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,08 zł z VAT 2,50 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1531

1000Base-LX (1531nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

239,15 zł z VAT 194,43 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik mUPS

MikroTik mUPS

PoE injector z zasilaniem buforowym

Producent: MikroTik

104,43 zł z VAT 84,90 zł netto

szt

MikroTik quickMOUNT PRO

24,13 zł z VAT 19,62 zł netto

szt