WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU)

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU) to moduł SFP zaprojektowany do użytku w sieciach FTTH bez wykorzystania dodatkowych modemów lub oprogramowania. Urządzenie jest typu plug&play - wystarczy je podłączyć, nie jest potrzebna konfiguracja wstępna. Współpracuje ze wszystkimi RouterBoardami wyposażonymi w port SFP, niezależnie od wersji systemu RouterOS.

Przeznaczony jest do zastosowań GPON ONU w połączeniach P2MP, sieciach FTTx, a także do współpracy z przełącznikami (switchami), routerami, urządzeniami bezprzewodowymi czy odbiornikami abonenckimi (home-gateway). Wykorzystuje złącze siplex SC.

Najważniejsze cechy:
  • zasilanie 3,3 V
  • złącze simplex SC
  • 1310 / 1490 nm
  • przepustowość 1244 Mb/s w downstreamie, 2488 Mb/s w upstreamie
  • zgodność z ITU-T G984.2 klasy B+ lub C+
  • interfejs diagnostyczny SFF-8472
  • dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 70 st. C
  • dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 85 st. C
  • dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-95%

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłączacz elektryczny 3 żyłowy biały 1.5m

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

525,15 zł z VAT 426,95 zł netto

szt

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny UV

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny UV

Kabel w izolacji koloru czarnego

Producent: Maxcable

455,70 zł z VAT 370,49 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Zestaw doskonale sprawdza się w miejscach publicznych.

Zestaw do montażu naściennego RB2011 pasuje do urządzeń RB2011iL-INRB2011iLS-INRB2011UiAS-IN oraz RB2011UiAS-2HnD-IN

Producent: MikroTik

37,10 zł z VAT 30,16 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

230,59 zł z VAT 187,47 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik PWR-Line (PL7400)

MikroTik PWR-Line (PL7400)

Transmiter sieciowy PLC (mediakonwerter) ze złączem microUSB.

Producent: MikroTik

118,25 zł z VAT 96,14 zł netto

szt

DOM - dysk flash 1024MB z interfejsem IDE 40pin

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt