WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU)

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU) to moduł SFP zaprojektowany do użytku w sieciach FTTH bez wykorzystania dodatkowych modemów lub oprogramowania. Urządzenie jest typu plug&play - wystarczy je podłączyć, nie jest potrzebna konfiguracja wstępna. Współpracuje ze wszystkimi RouterBoardami wyposażonymi w port SFP, niezależnie od wersji systemu RouterOS.

Przeznaczony jest do zastosowań GPON ONU w połączeniach P2MP, sieciach FTTx, a także do współpracy z przełącznikami (switchami), routerami, urządzeniami bezprzewodowymi czy odbiornikami abonenckimi (home-gateway). Wykorzystuje złącze siplex SC.

Najważniejsze cechy:
  • zasilanie 3,3 V
  • złącze simplex SC
  • 1310 / 1490 nm
  • przepustowość 1244 Mb/s w downstreamie, 2488 Mb/s w upstreamie
  • zgodność z ITU-T G984.2 klasy B+ lub C+
  • interfejs diagnostyczny SFF-8472
  • dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 70 st. C
  • dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 85 st. C
  • dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-95%

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (BM5HP) Bullet M5 HP

311,05 zł z VAT 252,89 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m

355,47 zł z VAT 289,00 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

102,83 zł z VAT 83,60 zł netto

szt

TP-Link Archer C20

TP-Link Archer C20

Dwupasmowy router bezprzewodowy AC750 w standardzie 802.11ac

Producent: TP-Link

111,93 zł z VAT 91,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard RB44Ge

RouterBoard RB44Ge

Karta sieciowa PCI Express z 4 portami Gigabit Ethernet.

Producent: MikroTik

334,19 zł z VAT 271,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

Wersja podłączana przez taśmę IDE

Producent: brak danych

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

szt