WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+2332LC10D

Producent: MikroTik

1 317,65 zł z VAT 1 071,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw zawierający dwa moduły SFP+, które można użyć jako pary w celu osiągnięcia nawet 10Gb/s szybkości przesyłu danych. Urządzenie obsługuje odległość do 10 km.

Cechy:
  • zestaw zawiera dwa moduły SFP+
  • szybkość przesyłu danych: 10Gb/s
  • odległość: 10 km
  • łącze: LC UPC

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A

1000Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

121,77 zł z VAT 99,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

43,46 zł z VAT 35,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator