WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+2332LC10D

Producent: MikroTik

1 499,16 zł z VAT 1 218,83 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zestaw zawierający dwa moduły SFP+, które można użyć jako pary w celu osiągnięcia nawet 10Gb/s szybkości przesyłu danych. Urządzenie obsługuje odległość do 10 km.

Cechy:
  • zestaw zawiera dwa moduły SFP+
  • szybkość przesyłu danych: 10Gb/s
  • odległość: 10 km
  • łącze: LC UPC

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

899,12 zł z VAT 730,99 zł netto

szt

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia do 30m

Producent: MikroTik

271,55 zł z VAT 220,77 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Zarządzalny switch wyposażony w 4 porty Combo (SFP + Ethernet), 20 slotów SFP oraz 4 sloty SFP+.

Producent: MikroTik

1 761,54 zł z VAT 1 432,15 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

2 742,90 zł z VAT 2 230,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

49,43 zł z VAT 40,19 zł netto

szt

TP-Link TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A

1000Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

78,72 zł z VAT 64,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator