WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+2332LC10D

Producent: MikroTik

1 250,42 zł z VAT 1 016,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zestaw zawierający dwa moduły SFP+, które można użyć jako pary w celu osiągnięcia nawet 10Gb/s szybkości przesyłu danych. Urządzenie obsługuje odległość do 10 km.

Cechy:
  • zestaw zawiera dwa moduły SFP+
  • szybkość przesyłu danych: 10Gb/s
  • odległość: 10 km
  • łącze: LC UPC

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m. Produkcja zakończona, model zastąpiony przez: MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 1m

Producent: MikroTik

100,66 zł z VAT 81,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

135,89 zł z VAT 110,48 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia 10 Gb/s

Producent: MikroTik

226,49 zł z VAT 184,14 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Zarządzalny switch wyposażony w 4 porty Combo (SFP + Ethernet), 20 slotów SFP oraz 4 sloty SFP+.

Producent: MikroTik

1 298,56 zł z VAT 1 055,74 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 756,58 zł z VAT 1 428,11 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

41,23 zł z VAT 33,52 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

77,79 zł z VAT 63,24 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator