WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+2332LC10D

Producent: MikroTik

1 300,84 zł z VAT 1 057,59 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zestaw zawierający dwa moduły SFP+, które można użyć jako pary w celu osiągnięcia nawet 10Gb/s szybkości przesyłu danych. Urządzenie obsługuje odległość do 10 km.

Cechy:
  • zestaw zawiera dwa moduły SFP+
  • szybkość przesyłu danych: 10Gb/s
  • odległość: 10 km
  • łącze: LC UPC

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

523,61 zł z VAT 425,70 zł netto

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m. Produkcja zakończona, model zastąpiony przez: MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 1m

Producent: MikroTik

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

141,38 zł z VAT 114,94 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia 10 Gb/s

Producent: MikroTik

235,63 zł z VAT 191,57 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 827,40 zł z VAT 1 485,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

48,55 zł z VAT 39,47 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Optec SFP 1.25Gbps, SC SM, 80km, WDM TX 1550/RX1490

525,07 zł z VAT 426,89 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator