WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+2332LC10D

Producent: MikroTik

1 294,12 zł z VAT 1 052,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zestaw zawierający dwa moduły SFP+, które można użyć jako pary w celu osiągnięcia nawet 10Gb/s szybkości przesyłu danych. Urządzenie obsługuje odległość do 10 km.

Cechy:
  • zestaw zawiera dwa moduły SFP+
  • szybkość przesyłu danych: 10Gb/s
  • odległość: 10 km
  • łącze: LC UPC

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

104,18 zł z VAT 84,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

724,06 zł z VAT 588,67 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Zarządzalny switch wyposażony w 4 porty Combo (SFP + Ethernet), 20 slotów SFP oraz 4 sloty SFP+.

Producent: MikroTik

1 343,93 zł z VAT 1 092,63 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 817,96 zł z VAT 1 478,02 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45

Producent: MikroTik

1 888,79 zł z VAT 1 535,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

93,76 zł z VAT 76,23 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

255,25 zł z VAT 207,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator