WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czujnik prądu -31A do +31A - ACS711EX

Producent: Tinycontrol

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Czujnik prądu działający w zakresie +/-31 A na podstawie efektu Halla. Wyjściem jest napięcie analogowe. Zasilanie od 3 V do 5,5 V, dzięki czemu może współpracować bezpośrednie zarówno z systemami 3,3 V jak i 5 V. Pomiar prądu stałego.

Najważniejsze cechy:

  • Napięcia zasilania części logicznej: 3,0 V do 5,5V
  • Zakres pomiarowy: od - 31 A do 31 A
  • Pobór prądu części logicznej: 4 mA
  • Czułość dla zasilania : 45 mV/A gdy 3,3 V lub 68 mV/A gdy Vcc jest 5 V
  • Pasmo przepustowe: 100 kHz
  • Temperatura pracy: od -40 °C do 125 °C
  • Masa modułu: 1 g (bez złącz)
  • Wymiary: 18 x 20,5 mm
  • Rezystancja układu 0,6 mΩ

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

427,31 zł z VAT 347,41 zł netto

szt

Kabel zasilający kątowy DC (24V)

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5, TP-Link WA5210G z regulacją kąta nachylenia anteny ±10°

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

60,04 zł z VAT 48,81 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Raspberry Pi 3 model B+

Raspberry Pi 3 model B+

Raspberry Pi 3 B+, 64 bit, quad core 1.4GHz, dwuzakresowe WiFi 2,4 GHz i 5 GHz, obsługa Ethernet przez USB 2.0 (do 300 Mb/s), Bluetooth 4,2

Producent: Raspberry

214,02 zł z VAT 174,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Obudowa do Raspberry Pi 4B - czerwono-biała

Obudowa do Raspberry Pi 4B - czerwono-biała

Obudowa kompatybilna z Raspberry Pi 4B

Producent: Raspberry

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator