WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czujnik prądu -31A do +31A - ACS711EX

Producent: brak danych

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Czujnik prądu działający w zakresie +/-31 A na podstawie efektu Halla. Wyjściem jest napięcie analogowe. Zasilanie od 3 V do 5,5 V, dzięki czemu może współpracować bezpośrednie zarówno z systemami 3,3 V jak i 5 V. Pomiar prądu stałego.

Najważniejsze cechy:

  • Napięcia zasilania części logicznej: 3,0 V do 5,5V
  • Zakres pomiarowy: od - 31 A do 31 A
  • Pobór prądu części logicznej: 4 mA
  • Czułość dla zasilania : 45 mV/A gdy 3,3 V lub 68 mV/A gdy Vcc jest 5 V
  • Pasmo przepustowe: 100 kHz
  • Temperatura pracy: od -40 °C do 125 °C
  • Masa modułu: 1 g (bez złącz)
  • Wymiary: 18 x 20,5 mm
  • Rezystancja układu 0,6 mΩ

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma krzyżująca maszty

19,56 zł z VAT 15,90 zł netto

szt

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

349,62 zł z VAT 284,24 zł netto

szt

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz do urządzenia airFiber

Producent: Ubiquiti Networks

68,06 zł z VAT 55,33 zł netto

szt

LAN kontroler V3 w obudowie

244,77 zł z VAT 199,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

61,59 zł z VAT 50,07 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

LAN kontroler V3.5 w obudowie

NOWOŚĆ!

LAN kontroler V3.5 w obudowie

Pozwala kontrolować zdalnie do 10 wyjść DEMO

244,77 zł z VAT 199,00 zł netto

szt

Nakładka GSM do Lan Kontrolera v3

146,37 zł z VAT 119,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator