WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link T1500-28PCT

Producent: TP-Link

876,98 zł z VAT 712,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: End of Life

Przełącznik Smart T1500-28PCT firmy TP-LINK wyposażony jest w 24 porty 10/100 Mb/s PoE, zgodne ze standardami 802.3at/af, o mocy 180W zasilania PoE. Przełącznik wyposażony jest także w 4 porty RJ45 10/100/1000Mb/s i 2 gigabitowe sloty combo SFP, umożliwiające elastyczne działanie sieci. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń, QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

Przełącznik Smart T1500-28PCT jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm Control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik T1500-28PCT stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.

 
Najważniejsze cechy:
  • 24 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.3at/af o łącznym zasilaniu 180W
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm Control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej
  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosowych oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4) oraz IGMP snooping
  • Zarządzanie poprzez przeglądarkę internetową oraz wiersz poleceń, obsługa SNMP oraz RMON umożlwiają wygodne zarządzanie urządzeniem

Produkty Pokrewne/Powiązane

TP-Link TL-SL2428P

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-SL2428P

Przełącznik inteligentny wyposażony w 24x porty PoE+, 2x gigabitowe porty oraz 2x gigabitowe porty Combo RJ45/SFP

Producent: TP-Link

1 023,40 zł z VAT 832,03 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1016

TP-Link TL-SF1016

Niezarządzalny 16-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

142,30 zł z VAT 115,69 zł netto

szt

Patch panel STP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel STP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

138,46 zł z VAT 112,57 zł netto

szt

MikroTik wAP BE (RBwAP2nD-BE)

MikroTik wAP BE (RBwAP2nD-BE)

Mały wodoodporny bezprzewodowy access point do montażu na suficie, ścianie czy słupie

Producent: MikroTik

158,97 zł z VAT 129,24 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,00 zł z VAT 34,15 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Możliwość stosowania z prefabrykowanymi pigtailami i patchcordami światłowodowymi.

Producent: Tracom

6,26 zł z VAT 5,09 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UniFi Switch Industrial (USW‑Industrial)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi Switch Industrial (USW‑Industrial)

Zarządzalny switch z 10x portami Gigabit Ethernet z 8x wyjściami PoE++

Producent: Ubiquiti Networks

2 186,53 zł z VAT 1 777,67 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Switch Pro 48 POE Gen2 (USW-Pro-48-POE)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi Switch Pro 48 POE Gen2 (USW-Pro-48-POE)

UniFi Pro Switch 48 PoE, przełącznik z 48x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s w tym 40x PoE+ i 8x PoE++ oraz 4x slotami SFP+

Producent: Ubiquiti Networks

4 687,70 zł z VAT 3 811,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator