WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link T1500-28PCT

Producent: TP-Link

850,16 zł z VAT 691,19 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznik Smart T1500-28PCT firmy TP-LINK wyposażony jest w 24 porty 10/100 Mb/s PoE, zgodne ze standardami 802.3at/af, o mocy 180W zasilania PoE. Przełącznik wyposażony jest także w 4 porty RJ45 10/100/1000Mb/s i 2 gigabitowe sloty combo SFP, umożliwiające elastyczne działanie sieci. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń, QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

Przełącznik Smart T1500-28PCT jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm Control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik T1500-28PCT stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.

 
Najważniejsze cechy:
  • 24 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.3at/af o łącznym zasilaniu 180W
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm Control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej
  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosowych oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4) oraz IGMP snooping
  • Zarządzanie poprzez przeglądarkę internetową oraz wiersz poleceń, obsługa SNMP oraz RMON umożlwiają wygodne zarządzanie urządzeniem

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patch panel STP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel STP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

140,22 zł z VAT 114,00 zł netto

szt

RouterBoard wAP BE (RBwAP2nD-BE)

RouterBoard wAP BE (RBwAP2nD-BE)

mały wodoodporny bezprzewodowy access point do montażu na suficie, ścianie czy słupie

Producent: MikroTik

159,38 zł z VAT 129,58 zł netto

szt

TP-Link T2600G-28TS

TP-Link T2600G-28TS

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24 porty Gb, 4 sloty SFP

Producent: TP-Link

724,47 zł z VAT 589,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,94 zł z VAT 7,27 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SL2218

TP-Link TL-SL2218

Inteligentny 16-portowy switch Fast Ethernet z 1 portem Gigabit oraz 1 slotem SFP

Producent: TP-Link

340,08 zł z VAT 276,49 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Switch PoE 8-portowy 24V/48V

BESTSELLER

Switch PoE 8-portowy 24V/48V

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet z 7 portami PoE

Producent: ZhangQing

215,94 zł z VAT 175,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator