WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Koszulka T-Shirt Mikrotik XL

Producent: MikroTik

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Koszulka "MikroTik" w rozmiarze XL.

Szerokość:
61,0 cm
Długość:
77,0 cm

Szerokość - pod pachami, wymiar od krawędzi do krawędzi odzieży tuż pod rękawami.
Długość - od najwyższego punktu łopatki do dolnej krawędzi odzieży.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.5e, biały

3,20 zł z VAT 2,60 zł netto

szt

Przewód FTP, kat 5e, 1m, CCA

1,01 zł z VAT 0,82 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,82 zł z VAT 51,07 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

194,34 zł z VAT 158,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard wAP

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SEXTANT

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SEXTANT

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SEXTANT i SEXTANTG.

73,80 zł z VAT 60,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator