WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

38,29 zł z VAT 31,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - multimodowy, 50/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 7m

34,10 zł z VAT 27,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

11,62 zł z VAT 9,45 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator