WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

29,73 zł z VAT 24,17 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - multimodowy, 50/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m G657A2

33,89 zł z VAT 27,55 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,20 zł z VAT 13,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator