WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

28,79 zł z VAT 23,41 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - multimodowy, 50/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 Ghost (przeźroczysty)

NOWOŚĆ!

50,52 zł z VAT 41,07 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator