WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

34,50 zł z VAT 28,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - multimodowy, 50/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

25,77 zł z VAT 20,95 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 0.5m

29,11 zł z VAT 23,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator