WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Dystans do stelaża zapasu kabla 200mm

18,45 zł z VAT 15,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Dystans do stelaża zapasu kabla 200mm.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Stelaż zapasu kabla 600x600x100mm

54,12 zł z VAT 44,00 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

51,05 zł z VAT 41,50 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

492,00 zł z VAT 400,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

32,50 zł z VAT 26,42 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,17 zł z VAT 32,66 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść

wersja z ramką na adaptery; 2 wejścia, 8 wyjść

53,98 zł z VAT 43,89 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, szara, wysuwana

Producent: StalFlex

132,90 zł z VAT 108,05 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter AD2 do mocowania mufy w ALU 500M, 500, 600

Adapter AD2 do mocowania mufy w ALU 500M, 500, 600

Rozstaw śrub mocujących mufę: 120 x 81,5 mm (pion x poziom)

14,64 zł z VAT 11,90 zł netto

szt

Dystans do stelaża zapasu kabla 120mm

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator