WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

Producent: MikroTik

511,68 zł z VAT 416,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM to pierwszy przedstawiciel nowej serii przełączników MikroTika. Urządzenie posiada wydajny chip Marvella - 98DX3216A1 i wykorzystuje system SwitchOS. Zarządzanie odbywa się z poziomu graficznego interfejsu Web, dostępne są podstawowe funkcje zarządzania przełączaniem oraz port-to-port forwarding, filtrowanie MAC, konfigurowanie VLANów, mirror traffic czy limitowanie przepustowości.

Cloud Smart Switch wyposażony jest w 24 gigabitowe porty Ethernet oraz 2 sloty SFP+. Sloty SFP są kompatybilne zarówno z wkładkami SFP+, jak i standardowymi SFP (1,25 Gb/s). Urządzenie wspiera listy kontroli dostępu ACL, może obsługiwać do 4K VLANów jednocześnie, wielkość host table wynosi 16K. Inne wspierane funkcje to (między innymi): port isolation, port mirroring (ruchu ingress/egress), Rapid Spanning Tree Protocol czy Broadcast storm control.

Najważniejsze cechy:
  • 24 gigabitowe porty Ethernet
  • 2 sloty SFP+
  • system SwitchOS
  • zarządzanie warstwą Layer2
  • chip switcha - Marvell 98DX3216A1
  • zasilanie przez pasywne PoE lub wtyk DC, napięcie wejściowe: 12 - 30 V DC
CSS326-24G-2S+RM
 
Chip switcha
Marvell 98DX3216A1
Pamięć wbudowana
2 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Porty Ethernet
24 gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Sloty SFP+
2
Serial port
RJ45
Zakres napięcia wejściowego
12 - 30 V DC (wtyk DC lub pasywne PoE)
Maksymalny pobór mocy
19 W
System operacyjny
SwOS
Wymiary
440 x 144 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

42,35 zł z VAT 34,43 zł netto

szt

Zasilacz 12V 2A

18,02 zł z VAT 14,65 zł netto

szt

RouterBoard mAP (RBmAP2nD)

RouterBoard mAP (RBmAP2nD)

micro access point, Dual-Chain 2.4GHz, procesor 650 MHz, 64 MB pamięci RAM, 2x porty Ethernet, PoE out

Producent: MikroTik

162,80 zł z VAT 132,36 zł netto

szt

Patch panel STP 19" kat.6a, 24 porty z listwą

Patch panel STP 19" kat.6a, 24 porty z listwą

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 6a o wysokości 1U

185,73 zł z VAT 151,00 zł netto

szt

RouterBoard RB4011iGS+RM

NOWOŚĆ!

RouterBoard RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

718,42 zł z VAT 584,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard RB2011L-IN, RB2011iL-IN, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

361,79 zł z VAT 294,14 zł netto

szt

TP-Link TL-R470T+

TP-Link TL-R470T+

Szerokopasmowy router TL-R470T+ z równoważeniem obciązenia pasma stanowi idealne, ekonomiczne rozwiązanie do zastosowań typowych dla małych firm.

Producent: TP-Link

149,60 zł z VAT 121,63 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator