WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

Producent: MikroTik

523,73 zł z VAT 425,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM to pierwszy przedstawiciel nowej serii przełączników MikroTika. Urządzenie posiada wydajny chip Marvella - 98DX3216A1 i wykorzystuje system SwitchOS. Zarządzanie odbywa się z poziomu graficznego interfejsu Web, dostępne są podstawowe funkcje zarządzania przełączaniem oraz port-to-port forwarding, filtrowanie MAC, konfigurowanie VLANów, mirror traffic czy limitowanie przepustowości.

Cloud Smart Switch wyposażony jest w 24 gigabitowe porty Ethernet oraz 2 sloty SFP+. Sloty SFP są kompatybilne zarówno z wkładkami SFP+, jak i standardowymi SFP (1,25 Gb/s). Urządzenie wspiera listy kontroli dostępu ACL, może obsługiwać do 4K VLANów jednocześnie, wielkość host table wynosi 16K. Inne wspierane funkcje to (między innymi): port isolation, port mirroring (ruchu ingress/egress), Rapid Spanning Tree Protocol czy Broadcast storm control.

Najważniejsze cechy:
  • 24 gigabitowe porty Ethernet
  • 2 sloty SFP+
  • system SwitchOS
  • zarządzanie warstwą Layer2
  • chip switcha - Marvell 98DX3216A1
  • zasilanie przez pasywne PoE lub wtyk DC, napięcie wejściowe: 12 - 30 V DC
CSS326-24G-2S+RM
 
Chip switcha
Marvell 98DX3216A1
Pamięć wbudowana
2 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Porty Ethernet
24 gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Sloty SFP+
2
Serial port
RJ45
Zakres napięcia wejściowego
12 - 30 V DC (wtyk DC lub pasywne PoE)
Maksymalny pobór mocy
19 W
System operacyjny
SwOS
Wymiary
440 x 144 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (czarny)

1,87 zł z VAT 1,52 zł netto

szt

RouterBoard LHG 5 (RBLHG5kit) 3-pack

RouterBoard LHG 5 (RBLHG5kit) 3-pack

W komplecie 3 urządzenia!

Producent: MikroTik

633,43 zł z VAT 514,98 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

60,60 zł z VAT 49,27 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

43,32 zł z VAT 35,22 zł netto

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard BaseBox 5 - Outdoor (RB912UAG-5HPnD-OUT)

RouterBoard BaseBox 5 - Outdoor (RB912UAG-5HPnD-OUT)

5Ghz, integrated AP/Backbone/CPE, 2x złącza RP-SMA, slot miniPCI-e, 1x port Gigabitowy Ethernet

Producent: MikroTik

327,99 zł z VAT 266,66 zł netto

szt

RouterBoard hAP ac lite TC (RB952Ui-5ac2nD-TC)

185,16 zł z VAT 150,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator