WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

Producent: TP-Link

388,69 zł z VAT 316,01 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

T2500G-10TS jest rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczeń i zarządzania. Przełącznik może funkcjonować na obrzeżach sieci, ale również stanowić jej kręgosłup. Przełącznik posiada 2 porty SFP, co dodatkowo zwiększa możliwości dostosowania go do każdej sieci. Zarządzalny przełącznik T2500G-10TS stanowi idealne rozwiązanie dla zespołów roboczych i oddziałów firmy wymagających ekonomicznego rozwiązania zapewniającego gigabitową transmisję.

Urządzenie T2500G-10TS wspiera funkcje przełączników warstwy 2, tj. tagowanie VLAN (zgodnie ze standardem 802.1Q), QinQ, Port Mirroring, obsługę protokołów STP/RSTP/MSTP, oraz LACP a także funkcje przepływu danych (zgodnie ze standardem 802.3x). Ponadto, przełącznik wspiera zaawansowane funkcje zabezpieczające działanie sieci tj. detekcję pętli zwrotnych, diagnostykę kabli lub IGMP Snooping. Technika IGMP snopping zapewnia możliwość przełączania ramek multicast tylko dla wybranych użytkowników, podczas gdy funkcja IGMP throttling & filtering ogranicza dostęp do zasobów poszczególnym użytkownikom na poziomie portów.

Aby zapewnić lepszy przekaz dźwięku, danych i transmisji wideo w sieci, urządzenie korzysta z zaawansowanych opcji usługi QoS. Administratorzy sieciowi mogą określić priorytety ruchu sieciowego np. dla poszczególnych adresów IP, adresów MAC, portów TCP lub UDP itd. Dzięki temu, przekaz dźwięku i wideo jest płynny, czysty i wolny od opóźnień transmisji. W połączeniu z obsługą transmisji głosu w wirtualnych sieciach lokalnych, aplikacje wykorzystujące tą funkcję działają płynniej i dużo wydajniej.

Najważniejsze cechy:
  • Gigabitowe połączenia na wszystkich portach zapewniają duże prędkości transmisji danych
  • Port konsolowy RJ45 lub Micro-USB
  • Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: wiązanie adresów IP-MAC-Port, listy ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, uwierzytelnianie 802.1X oraz Radius
  • QoS L2/L3/L4 oraz obsługa protokołu IGMP zapewniają płynną transmisję dźwięku i przekaz wideo
  • Obsługa standardów SNMP, RMON oraz logowanie poprzez przeglądarkę internetową bądź linię poleceń zapewniają wydajne zarządzanie przełącznikiem
  • Funkcja Dual Firmware Image

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

RouterBoard RB3011UiAS-RM

RouterBoard RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

642,68 zł z VAT 522,50 zł netto

szt

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

81,23 zł z VAT 66,04 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

65,20 zł z VAT 53,01 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DGS-1510-28X

D-Link DGS-1510-28X

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 24x gigabitowe porty Ethernet i 4x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

1 393,84 zł z VAT 1 133,20 zł netto

szt

Ubiquiti (US-16-150W) UniFi Switch 16, 150W

1 285,35 zł z VAT 1 045,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator