WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Klucz sejfowy

Producent: Mantar

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Wysokiej jakości klucz sejfowy wykonany z wytrzymałego materiału przeznaczony dla zamków sejfowych.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,08 zł z VAT 0,88 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,58 zł z VAT 3,72 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

54,40 zł z VAT 44,23 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 15m G657A2

41,33 zł z VAT 33,60 zł netto

szt

Obudowa aluminiowa AluBOX v2

Obudowa aluminiowa AluBOX v2

Obudowa hermetyczna z aluminium przeznaczona dla płyt MikroTik RouterBOARD z serii 1xx, 4xx, 5xx, 6xx oraz płyt Alix 1C

Producent: Wavearena Pacific

171,40 zł z VAT 139,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Apteczka DIN 13164 z zamkiem

Apteczka DIN 13164 z zamkiem

Profesjonalna apteczka pierwszej pomocy z wyposażeniem. Wersja z zamkiem

Producent: StalFlex

87,95 zł z VAT 71,50 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-20-10

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-20-10

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

108,24 zł z VAT 88,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator