WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Klucz sejfowy

Producent: Mantar

14,64 zł z VAT 11,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wysokiej jakości klucz sejfowy wykonany z wytrzymałego materiału przeznaczony dla zamków sejfowych.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

103,10 zł z VAT 83,82 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,21 zł z VAT 34,32 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść

wersja z ramką na adaptery; 2 wejścia, 8 wyjść

60,11 zł z VAT 48,87 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 15m G657A2

34,32 zł z VAT 27,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafka wzmocniona do montażu naściennego SP-19" 9U 400

682,65 zł z VAT 555,00 zł netto

szt

Szafka wzmocniona do montażu naściennego SP-19" 6U 600

559,65 zł z VAT 455,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator