WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Klucz sejfowy

Producent: Mantar

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Wysokiej jakości klucz sejfowy wykonany z wytrzymałego materiału przeznaczony dla zamków sejfowych.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,71 zł z VAT 1,39 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,89 zł z VAT 16,98 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,78 zł z VAT 34,78 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,78 zł z VAT 34,78 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-50-50-14

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-50-50-14

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

199,26 zł z VAT 162,00 zł netto

szt

Drzwiczki rewizyjne, 250x250

Drzwiczki rewizyjne, 250x250

Drzwiczki rewizyjne stosowane do maskowania otworów rewizyjnych w zestawie z zamkiem i kompletem dwóch kluczyków.

Producent: StalFlex

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator