WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm NTT-AT

Producent: Solarix

224,13 zł z VAT 182,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Neoclean-E1 (do złącz LC, MU) to narzędzie przeznaczone do czyszczenia złączy i adapterów o feruli 1,25mm, wydajność około 750 czyszczeń.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

97,74 zł z VAT 79,46 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

WYPRZEDAŻ

3,69 zł z VAT 8,61 zł 3,00 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,79 zł z VAT 4,71 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Bandownica do taśmy stalowej I-NAP-003

Bandownica do taśmy stalowej I-NAP-003

Posiada wbudowany nóż do cięcia taśmy.

194,34 zł z VAT 158,00 zł netto

szt

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 4.5 do 11 mm.

248,79 zł z VAT 202,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator