WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm NTT-AT

Producent: Solarix

224,13 zł z VAT 182,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Neoclean-E1 (do złącz LC, MU) to narzędzie przeznaczone do czyszczenia złączy i adapterów o feruli 1,25mm, wydajność około 750 czyszczeń.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,21 zł z VAT 1,80 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,31 zł z VAT 6,76 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2

5,93 zł z VAT 4,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przecinarka do tub 3-32mm T-T05

Przecinarka do tub 3-32mm T-T05

regulacja od 3 mm do 32 mm

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ściągacz izolacji z nożem hakowym J-28H (8-28mm)

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator