WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm NTT-AT

Producent: Solarix

224,13 zł z VAT 182,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Neoclean-E1 (do złącz LC, MU) to narzędzie przeznaczone do czyszczenia złączy i adapterów o feruli 1,25mm, wydajność około 750 czyszczeń.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

18,82 zł z VAT 15,30 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 9U GetFort, 600mm, drzwi szklane, szara

682,65 zł z VAT 555,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45

Producent: MikroTik

2 496,29 zł z VAT 2 029,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik zasilacz 48V 2A 96W (48V2A96W)

MikroTik zasilacz 48V 2A 96W (48V2A96W)

Zasilacz AC/DC 48V 2A 96W z wtyczką DC 2,1 / 5,5 mm

Producent: MikroTik

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przecinarka do tub 3-32mm T-T05

Przecinarka do tub 3-32mm T-T05

regulacja od 3 mm do 32 mm

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Nożyczki 140mm - nożyczki do kewlaru/aramidu

46,63 zł z VAT 37,91 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator