WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm NTT-AT

Producent: Solarix

224,13 zł z VAT 182,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Neoclean-E1 (do złącz LC, MU) to narzędzie przeznaczone do czyszczenia złączy i adapterów o feruli 1,25mm, wydajność około 750 czyszczeń.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,21 zł z VAT 1,80 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,31 zł z VAT 6,76 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2

6,41 zł z VAT 5,21 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Kaseta do czyszczenia złącz światłowodowych CLE-BOX-S

Kaseta do czyszczenia złącz światłowodowych CLE-BOX-S

Kaseta CLE-BOX-S służy do prostego i szybkiego czyszczenia ferrul złączy światłowodowych bez użycia alkoholu.

104,06 zł z VAT 84,60 zł netto

szt

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 4.5 do 11 mm.

240,17 zł z VAT 195,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator