WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm NTT-AT

Producent: Solarix

224,13 zł z VAT 182,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Neoclean-E1 (do złącz LC, MU) to narzędzie przeznaczone do czyszczenia złączy i adapterów o feruli 1,25mm, wydajność około 750 czyszczeń.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

9,10 zł z VAT 7,40 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

45,55 zł z VAT 37,03 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,11 zł z VAT 4,97 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5112 (12/24)

10,01 zł z VAT 8,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Czyszczarka do złącz wewnętrznych 1.25mm (LC, MU)

Czyszczarka do złącz wewnętrznych 1.25mm (LC, MU)

363,70 zł z VAT 295,69 zł netto

szt

Narzędzie do obierania izolacji z kabli 8PK-325

165,31 zł z VAT 134,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator