WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm NTT-AT

Producent: Solarix

224,13 zł z VAT 182,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Neoclean-E1 (do złącz LC, MU) to narzędzie przeznaczone do czyszczenia złączy i adapterów o feruli 1,25mm, wydajność około 750 czyszczeń.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,28 zł z VAT 34,37 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

WYPRZEDAŻ

3,69 zł z VAT 8,46 zł 3,00 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,32 zł z VAT 3,51 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,68 zł z VAT 4,62 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Hak do otwierania studni, 30cm

NOWOŚĆ!

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

szt

Ściągacz izolacji z nożem hakowym EX-28H (8-28mm)

65,69 zł z VAT 53,41 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator