WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Producent: MikroTik

1 453,33 zł z VAT 1 181,57 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM to wydajny, zarządzalny switch warstwy Layer 2 / 3. Wyposażony został w 16 slotów na wkładki SFP+, do slotów z powodzeniem można włożyć również zwykłe wkładki SFP. Urządzenie posiada wydajny switch chip, który umożliwia wykorzystanie możliwości 16 portów o przepustowości 10 Gb/s. Produkt posiada także procesor o taktowaniu 800 MHz i 1 GB pamięci RAM, dzięki czemu może częściowo pracować w warstwie Layer 3, bez problemów wydajnościowych.

Switch posiada funkcję dual boot - użytkownik może wybrać korzystanie z systemu SwitchOS lub RouterOS. Korzystając ze SwitchOSa do dyspozycji dostajemy graficzny interfejs oraz wszelkie funkcje zarządzalnego switcha. Prócz tego oprogramowanie wspiera filtrowanie MAC, konfigurację VLANów, mirror traffic czy limitowanie przepustowości. Z drugiej strony system RouterOS umożliwia korzystanie z bardziej zaawansowanych funkcji w warstwie Layer 3.

Oferowany produkt zamknięty został w obudowie przystosowanej do montażu w szafie Rack 19". Chłodzony jest pasywnie, ale posiada również wentylatory, które włączają się w przypadku wzrostu temperatury. Urządzenie wyposażone zostało w dwa wbudowane zasilacze, które mogą pracować redundantnie. W przypadku awarii jednego za zasilanie będzie odpowiadał drugi.

Najważniejsze cechy:
  • 16 slotów na wkładki SFP+
  • kompatybilność zarówno z wkładkami SFP+, jak i SFP
  • wydajny switch chip
  • procesor o taktowaniu 800 MHz
  • 1 GB pamięci RAM
  • dual boot - systemy RouterOS i SwitchOS
CRS317-1G-16S+RM
 
Procesor
98DX8216B0
Taktowanie procesora
800 MHz
Pamięć RAM
1 GB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Porty
16 slotów SFP+
Wspierają wkładki SFP oraz SFP+
Wsparcie DDMI
System operacyjny
RouterOS i SwitchOS
Licencja RouterOS
Level 6
Serial port
RJ45
Sposób zasilania
Wbudowany zasilacz 110 - 240 V AC
Ilość wejść AC
2
Redundancja zasilaczy
Tak
Maksymalny pobór mocy
42 W
Aktywne chłodzenie
Tak
Monitorowanie temperatury CPU
Tak
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Wymiary
443 x 224 x 44 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-5A-17Ah

306,27 zł z VAT 249,00 zł netto

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-4A-7Ah

179,58 zł z VAT 146,00 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,90 zł z VAT 3,98 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

9,47 zł z VAT 7,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-IN

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-IN

24x gigabitowych portów 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X, 1x gniazdo SFP, 1x microUSB (opcjonalnie dla modemu 3G), 1x port szeregowy (RJ45)

Producent: MikroTik

708,43 zł z VAT 575,96 zł netto

szt

D-Link DGS-1100-05

D-Link DGS-1100-05

Zarządzalny 5-portowy gigabitowy switch Smart

Producent: D-Link

97,75 zł z VAT 79,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator