WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Producent: MikroTik

1 445,15 zł z VAT 1 174,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM to wydajny, zarządzalny switch warstwy Layer 2 / 3. Wyposażony został w 16 slotów na wkładki SFP+, do slotów z powodzeniem można włożyć również zwykłe wkładki SFP. Urządzenie posiada wydajny switch chip, który umożliwia wykorzystanie możliwości 16 portów o przepustowości 10 Gb/s. Produkt posiada także procesor o taktowaniu 800 MHz i 1 GB pamięci RAM, dzięki czemu może częściowo pracować w warstwie Layer 3, bez problemów wydajnościowych.

Switch posiada funkcję dual boot - użytkownik może wybrać korzystanie z systemu SwitchOS lub RouterOS. Korzystając ze SwitchOSa do dyspozycji dostajemy graficzny interfejs oraz wszelkie funkcje zarządzalnego switcha. Prócz tego oprogramowanie wspiera filtrowanie MAC, konfigurację VLANów, mirror traffic czy limitowanie przepustowości. Z drugiej strony system RouterOS umożliwia korzystanie z bardziej zaawansowanych funkcji w warstwie Layer 3.

Oferowany produkt zamknięty został w obudowie przystosowanej do montażu w szafie Rack 19". Chłodzony jest pasywnie, ale posiada również wentylatory, które włączają się w przypadku wzrostu temperatury. Urządzenie wyposażone zostało w dwa wbudowane zasilacze, które mogą pracować redundantnie. W przypadku awarii jednego za zasilanie będzie odpowiadał drugi.

Najważniejsze cechy:
  • 16 slotów na wkładki SFP+
  • kompatybilność zarówno z wkładkami SFP+, jak i SFP
  • wydajny switch chip
  • procesor o taktowaniu 800 MHz
  • 1 GB pamięci RAM
  • dual boot - systemy RouterOS i SwitchOS
CRS317-1G-16S+RM
 
Procesor
98DX8216B0
Taktowanie procesora
800 MHz
Pamięć RAM
1 GB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Porty
16 slotów SFP+
Wspierają wkładki SFP oraz SFP+
Wsparcie DDMI
System operacyjny
RouterOS i SwitchOS
Licencja RouterOS
Level 6
Serial port
RJ45
Sposób zasilania
Wbudowany zasilacz 110 - 240 V AC
Ilość wejść AC
2
Redundancja zasilaczy
Tak
Maksymalny pobór mocy
42 W
Aktywne chłodzenie
Tak
Monitorowanie temperatury CPU
Tak
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Wymiary
443 x 224 x 44 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,10 zł z VAT 3,33 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,78 zł z VAT 3,07 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

140,82 zł z VAT 114,49 zł netto

szt

RouterBoard LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

RouterBoard LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

Moc 28 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

253,81 zł z VAT 206,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DGS-3630-28PC/SI

D-Link DGS-3630-28PC/SI

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik PoE warstwy L3, wyposażony w 20x gigabitowych portów PoE BASE-T, 4x gigabitowe porty SFP Combo i 4x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

10 261,29 zł z VAT 8 342,51 zł netto

szt

TP-Link T2700G-28TQ

TP-Link T2700G-28TQ

Gigabitowy, stackowalny przełącznik zarządzalny L2+ JetStream, 28 portów.

Producent: TP-Link

4 587,90 zł z VAT 3 730,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator