WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłonki spawów 45mm grubość 1mm (12 szt.)

Producent: Opto

5,68 zł z VAT 4,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Długość
45mm
Współczynnik skurczliwości
3/1
Temperatura zgrzewu
110°C
Czas zgrzewu
60 s

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG1005D

TP-Link TL-SG1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

63,96 zł z VAT 52,00 zł netto

szt

Netis WF2780

Netis WF2780

Bezprzewodowy, dwupasmowy router gigabitowy AC1200. Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz, 5x gigabitowych portów.

Producent: Netis

147,60 zł z VAT 120,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

95,45 zł z VAT 77,60 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

44,78 zł z VAT 36,41 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

WYPRZEDAŻ

8,95 zł z VAT 7,28 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przewód UTP Madex Ultralink, kat.5e, 1 m

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Obudowa 3.5 na dysk SATA Interfejs USB

78,08 zł z VAT 63,48 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator