WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłonki spawów 45mm grubość 1mm (12 szt.)

Producent: Opto

5,68 zł z VAT 4,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Długość
45mm
Współczynnik skurczliwości
3/1
Temperatura zgrzewu
110°C
Czas zgrzewu
60 s

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P037 (6/12) v.2

5,78 zł z VAT 4,70 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

21,22 zł z VAT 17,25 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Netis WF2780

Netis WF2780

Bezprzewodowy, dwupasmowy router gigabitowy AC1200. Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz, 5x gigabitowych portów.

Producent: Netis

147,60 zł z VAT 120,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

43,46 zł z VAT 35,33 zł netto

szt

TP-Link T1500G-10PS

TP-Link T1500G-10PS

Przełącznik Smart JetStream, 8 portów Gb PoE, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

400,37 zł z VAT 325,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netgear JGS524

Netgear JGS524

Niezarządzalny 24-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK

Producent: Netgear

599,93 zł z VAT 487,75 zł netto

szt

D-Link DGE-528T

D-Link DGE-528T

Karta sieciowa PCI Gigabit Ethernet z funkcją Wake-On-LAN

Producent: D-Link

59,22 zł z VAT 48,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator