WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłonki spawów 45mm grubość 1mm (12 szt.)

Producent: Opto

5,68 zł z VAT 4,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Długość
45mm
Współczynnik skurczliwości
3/1
Temperatura zgrzewu
110°C
Czas zgrzewu
60 s

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

88,79 zł z VAT 72,19 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

41,67 zł z VAT 33,88 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,26 zł z VAT 3,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznik KVM Edimax EK-PSK4

185,84 zł z VAT 151,09 zł netto

szt

Osłonki spawów 60mm grubość 1mm (12 szt.)

7,40 zł z VAT 6,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator