WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłonki spawów 45mm grubość 1mm (12 szt.)

Producent: Opto

5,68 zł z VAT 4,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Długość
45mm
Współczynnik skurczliwości
3/1
Temperatura zgrzewu
110°C
Czas zgrzewu
60 s

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG1008D

TP-Link TL-SG1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet.

Producent: TP-Link

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,57 zł z VAT 16,72 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: brak danych

37,86 zł z VAT 30,78 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznik KVM Edimax EK-UAK2

145,99 zł z VAT 118,69 zł netto

szt

Osłonki spawów 60mm grubość 1mm (12 szt.)

7,40 zł z VAT 6,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator