WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Oferowany produkt to kasetka PLC 1x8, w której możemy zamontować splitter PLC. Montaż jest bardzo prosty - splitter umieszczamy wewnątrz kasetki, końcówki z adapterami wkładamy w odpowiednie miejsca z przodu. Poniższe zdjęcie przedstawia widok już po instalacji:

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

29,05 zł z VAT 23,62 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain, 2x2 MIMO, 802.11ac, gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

244,16 zł z VAT 198,50 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

23,32 zł z VAT 18,96 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,01 zł z VAT 2,45 zł netto

szt

Puszka odgałęźna 4 portowa

12,78 zł z VAT 10,39 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Modułowa przełącznica światłowodowa Rack 19" 12J 1U (ODF-12)

Modułowa przełącznica światłowodowa Rack 19" 12J 1U (ODF-12)

Modułowa przełącznica światłowodowa Rack 19" 12J 1U

114,70 zł z VAT 93,25 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/APC

282,90 zł z VAT 230,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator