WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard wAP

84,50 zł z VAT 68,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

Osłona antyzakłóceniowa dla urządzeń MikroTik RouterBOARD wAP.

Osłona skutecznie eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń znajdujących się w pobliżu oraz obniża poziom szumów, gwarantując wyciszenie pasma radiowego. Stosowanie osłony znacząco poprawia działanie osłanianego urządzenia zmniejszając jego emisję na tył i boki urządzenia.
 
Używanie osłon antyzakłóceniowych pożądane jest zarówno na stacjach bazowych jak i klienckich w szczególności w miejscach, w których zamontowanych jest dużo urządzeń, mogących wzajemnie zakłócać swoje działanie.
 
Całość wykonana jest z aluminium, co przekłada się na odporność na korozję i niewielką wagę osłony. Dzięki zastosowaniu technologi obrabiarek CNC, osłona jest wykonana z idealną dokładnością i powtarzalnością. Malowanie proszkowe w kolorze jasnoszarym idealanie komponuje osłonę z chronionym urządzeniem.

W skład osłony wchodzi dodatkowy uchwyt pozwalający na stabilne i solidne zamontowanie MikroTik RouterBOARD wAP.
 
Urządzenie MikroTik RouterBOARD wAP, widoczne na zdjęciach, nie jest częścią osłony.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik osłona MTA Radome Cover Kit for mANT (MTRADC)

MikroTik osłona MTA Radome Cover Kit for mANT (MTRADC)

zmniejsza obciążenia spowodowane wiatrem, wydłuża żywotność anteny

Producent: MikroTik

186,50 zł z VAT 151,63 zł netto

szt

MikroTik quickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)

MikroTik quickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)

Uchwyt mocujący na ścianach lub słupach anteny LHG.

Producent: MikroTik

29,02 zł z VAT 23,59 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXTsq

45,51 zł z VAT 37,00 zł netto

szt

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 453,25 zł z VAT 1 181,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

101,32 zł z VAT 82,37 zł netto

szt

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Precyzyjny uchwyt przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

239,85 zł z VAT 195,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator