WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa pionowa DOME 48F (4x12)

117,34 zł z VAT 95,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Mufa (przełącznica) światłowodowa pionowa DOME 48F (4x12) jest wyposażona w cztery tacki, które umożliwiają podłączenie 48 włókien. Mufa posiada 2 wejścia i wyjścia na kable o średnicy 7-20 mm.

Najważniejsze cechy:
  • pojemność: 48 spawów
  • 2 wejścia i 2 wyjścia na kable o średnicy 7-20mm
  • materiał PC / ABS
  • temperatura pracy: od -40 do 75 st. C
  • wymiary: 47 x 17 x 8,5cm
  • waga 2,1 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

32,82 zł z VAT 26,68 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

12,56 zł z VAT 10,21 zł netto

szt

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 15dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

521,05 zł z VAT 423,62 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

189,47 zł z VAT 154,04 zł netto

szt

MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

Moc 28 dBm, zysk anteny 27 dBi

Producent: MikroTik

321,05 zł z VAT 261,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224F, 2 wejścia, 24 wyjścia

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224F, 2 wejścia, 24 wyjścia

Wersja z ramką na adaptery; 2 wejścia, 24 wyjścia

81,83 zł z VAT 66,53 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (G z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

146,30 zł z VAT 118,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator