WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE

Producent: Ubiquiti Networks

191,99 zł z VAT 156,09 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti UFiber Loco (UF-LOCO) to wytrzymałe i wydajne urządzenie typu GPON CPE, wyposażone w diody LED informujące o stanie połączenia, mocy sygnału i zasilaniu.

UFiber LOCO charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii i dwoma opcjami zasilania. Zasilany jest przez pasywne PoE 24V lub dołączony w zestawie Micro-USB Power Adapter.

Można podłączyć do 128 urządzeń UFiber LOCO do jednego pojedynczego portu GPON. Obsługując połączenia GPON o długości do 20km, urządzenie jest kompatybilne z urządzeniem OLT UFiber (UF-OLT, UF-OLT-4) oraz z innymi urządzeniami OLT

Najważniejsze cechy:
  • WAN: 1x GPON Port
  • LAN: 1x Gigabit Ethernet Port
  • GPON pędkość: 2.488 Gb/s Downstream (RX), 1.244 Gb/s Upstream (TX)
  • Długość fali: 1490 nm Downstream (RX), 1310 nm Upstream (TX)
  • Maksymalny pobór mocy - 3.5W
  • Metoda zasilania: Pasywne PoE 24V lub Micro-USB Power Adapter (w zestawie)
  • montaż: do ściany (Indoor)
Wymiary
76.5 x 76.5 x 26.4 mm
Waga
77 g
Szybkość interfejsu sieciowego
1x GPON WAN, ITU G.984
2.488 Gbps Downstream
1.244 Gbps Upstream
1x GbE LAN, 10/100/1000 Mb/s
Interfejs zarządzania
In-Band Ethernet/PON
Zkres mocy optycznej
TX (Class B+): 1.5 dBm to 5 dBm
RX: -8 dBm to -28 dBm
Metoda zasilania
Pasywne PoE (Piny +4, 5; -7, 8)
Micro-USB: 5V, 1A
Zasilacz
Micro-USB Power Adapter: 5V, 1A (zawarty w opakowaniu)
Max. Pobór energii
3.5W
Obsługiwany zakres napięcia
4.7 do 5.3V
Procesor
MIPS-32, 240 MHz
RAM
128 MB DDR3
Przyciski
1x Reset
Temperatura pracy
-10 do 45° C (14 do 113° F)
Wilgotność pracy
10 to 90% Noncondensing
Certyfikaty
CE, FCC, IC

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti (UF-LOCO-20) UFiber LOCO, GPON CPE 20-pack

Ubiquiti (UF-LOCO-20) UFiber LOCO, GPON CPE 20-pack

Zestaw złożony z 20 urządzeń UFiber Loco (UF-LOCO). Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

3 637,66 zł z VAT 2 957,45 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi 300MB/s oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN.

Producent: Ubiquiti Networks

303,98 zł z VAT 247,14 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-NANO) UFiber Nano G, GPON CPE

296,39 zł z VAT 240,97 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

4x GPON OLT SFP , 1x 10 Gb/s SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

4 105,96 zł z VAT 3 338,18 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

8x GPON OLT SFP, 2x 1G/10G SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

6 696,07 zł z VAT 5 443,96 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-LOCO-5) UFiber LOCO, GPON CPE 5-pack

Ubiquiti (UF-LOCO-5) UFiber LOCO, GPON CPE 5-pack

Zestaw złożony z 5 urządzeń UFiber Loco (UF-LOCO). Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

914,85 zł z VAT 743,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (PBE-M2-400) PowerBeam M2 18dBi 2.4GHz MIMO

309,31 zł z VAT 251,47 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 STP kat.5e, beznarzędziowy

Moduł keystone RJ-45 STP kat.5e, beznarzędziowy

Beznarzędziowy moduł keystone RJ-45 STP kat.5E przeznaczony jest do budowy ekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach zgodnych z ANSI/TIA/EIA 568 kat.5E oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasy D.

Producent: brak danych

9,35 zł z VAT 7,60 zł netto

szt

Splitter PLC 1:32 bez złącz 900um, 1,5m

82,23 zł z VAT 66,85 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1005LP

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-SG1005LP

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet z 4 portami PoE+

Producent: TP-Link

174,60 zł z VAT 141,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/APC

NOWOŚĆ!

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/APC

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/APC

Producent: Huawei

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

szt

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

8 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T

Producent: Huawei

3 496,28 zł z VAT 2 842,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator