WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE

Producent: Ubiquiti Networks

197,88 zł z VAT 160,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Ubiquiti UFiber Loco (UF-LOCO) to wytrzymałe i wydajne urządzenie typu GPON CPE, wyposażone w diody LED informujące o stanie połączenia, mocy sygnału i zasilaniu.

UFiber LOCO charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii i dwoma opcjami zasilania. Zasilany jest przez pasywne PoE 24V lub dołączony w zestawie Micro-USB Power Adapter.

Można podłączyć do 128 urządzeń UFiber LOCO do jednego pojedynczego portu GPON. Obsługując połączenia GPON o długości do 20km, urządzenie jest kompatybilne z urządzeniem OLT UFiber (UF-OLT, UF-OLT-4) oraz z innymi urządzeniami OLT

Najważniejsze cechy:
  • WAN: 1x GPON Port
  • LAN: 1x Gigabit Ethernet Port
  • GPON pędkość: 2.488 Gb/s Downstream (RX), 1.244 Gb/s Upstream (TX)
  • Długość fali: 1490 nm Downstream (RX), 1310 nm Upstream (TX)
  • Maksymalny pobór mocy - 3.5W
  • Metoda zasilania: Pasywne PoE 24V lub Micro-USB Power Adapter (w zestawie)
  • montaż: do ściany (Indoor)
Wymiary
76.5 x 76.5 x 26.4 mm
Waga
77 g
Szybkość interfejsu sieciowego
1x GPON WAN, ITU G.984
2.488 Gbps Downstream
1.244 Gbps Upstream
1x GbE LAN, 10/100/1000 Mb/s
Interfejs zarządzania
In-Band Ethernet/PON
Zkres mocy optycznej
TX (Class B+): 1.5 dBm to 5 dBm
RX: -8 dBm to -28 dBm
Metoda zasilania
Pasywne PoE (Piny +4, 5; -7, 8)
Micro-USB: 5V, 1A
Zasilacz
Micro-USB Power Adapter: 5V, 1A (zawarty w opakowaniu)
Max. Pobór energii
3.5W
Obsługiwany zakres napięcia
4.7 do 5.3V
Procesor
MIPS-32, 240 MHz
RAM
128 MB DDR3
Przyciski
1x Reset
Temperatura pracy
-10 do 45° C (14 do 113° F)
Wilgotność pracy
10 to 90% Noncondensing
Certyfikaty
CE, FCC, IC

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti (UF-NANO) UFiber Nano G, GPON CPE

296,63 zł z VAT 241,16 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

8x GPON OLT SFP, 2x 1G/10G SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

7 111,26 zł z VAT 5 781,51 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-LOCO-5) UFiber LOCO, GPON CPE 5-pack

NOWOŚĆ!

Ubiquiti (UF-LOCO-5) UFiber LOCO, GPON CPE 5-pack

Zestaw złożony z 5 urządzeń UFiber Loco (UF-LOCO). Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

920,66 zł z VAT 748,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UAP-LR) UniFi Access Point Long-Range

345,73 zł z VAT 281,08 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord ekranowany

3,03 zł z VAT 2,46 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 1.5m (szary)

Patchcord STP kat.5e 1.5m (szary)

Patchcord ekranowany

3,60 zł z VAT 2,93 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Zarządzalny switch wyposażony w 4 porty Combo (SFP + Ethernet), 20 slotów SFP oraz 4 sloty SFP+.

Producent: MikroTik

1 319,49 zł z VAT 1 072,76 zł netto

szt

Phicomm KE 2P

Phicomm KE 2P

Bezprzewodowy router 2,4GHz i 5GHz o prędkości do 1300Mb/s, 4x gigabitowe porty LAN, 1x gigabitowy port WAN.

Producent: Phicomm

109,46 zł z VAT 88,99 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netis GP8501GP GPON Terminal 1xPOTS 1x RJ-45 1x FXS VoIP

190,65 zł z VAT 155,00 zł netto

szt

UPLink EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+

2 211,54 zł z VAT 1 798,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator