WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE

Producent: Ubiquiti Networks

199,97 zł z VAT 162,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti UFiber Loco (UF-LOCO) to wytrzymałe i wydajne urządzenie typu GPON CPE, wyposażone w diody LED informujące o stanie połączenia, mocy sygnału i zasilaniu.

UFiber LOCO charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii i dwoma opcjami zasilania. Zasilany jest przez pasywne PoE 24V lub dołączony w zestawie Micro-USB Power Adapter.

Można podłączyć do 128 urządzeń UFiber LOCO do jednego pojedynczego portu GPON. Obsługując połączenia GPON o długości do 20km, urządzenie jest kompatybilne z urządzeniem OLT UFiber (UF-OLT, UF-OLT-4) oraz z innymi urządzeniami OLT

Najważniejsze cechy:
  • WAN: 1x GPON Port
  • LAN: 1x Gigabit Ethernet Port
  • GPON pędkość: 2.488 Gb/s Downstream (RX), 1.244 Gb/s Upstream (TX)
  • Długość fali: 1490 nm Downstream (RX), 1310 nm Upstream (TX)
  • Maksymalny pobór mocy - 3.5W
  • Metoda zasilania: Pasywne PoE 24V lub Micro-USB Power Adapter (w zestawie)
  • montaż: do ściany (Indoor)
Wymiary
76.5 x 76.5 x 26.4 mm
Waga
77 g
Szybkość interfejsu sieciowego
1x GPON WAN, ITU G.984
2.488 Gbps Downstream
1.244 Gbps Upstream
1x GbE LAN, 10/100/1000 Mb/s
Interfejs zarządzania
In-Band Ethernet/PON
Zkres mocy optycznej
TX (Class B+): 1.5 dBm to 5 dBm
RX: -8 dBm to -28 dBm
Metoda zasilania
Pasywne PoE (Piny +4, 5; -7, 8)
Micro-USB: 5V, 1A
Zasilacz
Micro-USB Power Adapter: 5V, 1A (zawarty w opakowaniu)
Max. Pobór energii
3.5W
Obsługiwany zakres napięcia
4.7 do 5.3V
Procesor
MIPS-32, 240 MHz
RAM
128 MB DDR3
Przyciski
1x Reset
Temperatura pracy
-10 do 45° C (14 do 113° F)
Wilgotność pracy
10 to 90% Noncondensing
Certyfikaty
CE, FCC, IC

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

RouterBoard cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Idealne urządzenie dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji.

Producent: MikroTik

180,90 zł z VAT 147,07 zł netto

szt

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

284,27 zł z VAT 231,11 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

718,42 zł z VAT 584,08 zł netto

szt

RouterBoard hAP ac² (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

RouterBoard hAP ac² (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

248,09 zł z VAT 201,70 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Zarządzalny switch wyposażony w 4 porty Combo (SFP + Ethernet), 20 slotów SFP oraz 4 sloty SFP+.

Producent: MikroTik

1 333,47 zł z VAT 1 084,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei 16Port GPON card with C+ SFP

Huawei 16Port GPON card with C+ SFP

16 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T

Producent: Huawei

4 933,53 zł z VAT 4 011,00 zł netto

szt

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

73,30 zł z VAT 59,59 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator