WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1510nm, 10KM, DDM (S+C51DLC10D)

Producent: MikroTik

725,31 zł z VAT 589,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Na zamówienie

Moduł SFP+ przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1510 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 10km.
 
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM DDM
Długość fali
1510 nm
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Zasięg portu
10 km

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1531, DDM

10000Base-LX (1531nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

2 473,48 zł z VAT 2 010,96 zł netto

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1570nm, 10KM, DDM (S+C57DLC10D)

725,31 zł z VAT 589,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator