WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1530nm, 10KM, DDM (S+C53DLC10D)

Producent: MikroTik

727,23 zł z VAT 591,24 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Na zamówienie

Moduł SFP+ przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1530 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 10km.
 
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM DDM
Długość fali
1530 nm
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Zasięg portu
10 km

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 80km, TX1551, DDM

10000Base-LX (1551nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

3 277,18 zł z VAT 2 664,37 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1271, DDM

10000Base-LX (1271nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

783,17 zł z VAT 636,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator