WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

20,22 zł z VAT 16,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 3m

26,86 zł z VAT 21,84 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

10,59 zł z VAT 8,61 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator